Hlavní strana

Z Support
Přejít na: navigace, hledání

Novinky


Výpadky provozu

 • Profylaxe - 31.8.2016
  Ve středu 31.8.2016 od 20h bude probíhat údržba systémů ZČU. Bude proveden upgrade serveru ISKAM na verzi 4. V průběhu odstávky nejsou vyloučeny další výpadky. Práce skončí nejpozději v 5:00 následujícího dne.
 • Velká letní odstávka informačních systémů 2016
  Každoroční odstávka informačních systémů ZČU se uskuteční dle pokynu kvestora ve dnech 16. – 19. srpna 2016. CIV zajistí, aby i po dobu odstávky byla datová síť používaná pro interní telefony odstavována v pracovní době jen na dobu nezbytně nutnou. U ostatních systémů není zaručena jejich funkčnost.
 • Chyba znemožňující zasílat soubory .doc elektronickou poštou
  Včera, tedy 10.8., nám byl řadou uživatelů ohlášen problém spočívající v tom, že nebylo možné pomocí univerzitních e-mailových služeb zasílat soubory .doc, protože byly odmítány naším poštovním serverem jakožto potenciálně nebezpečné. Problém byl způsoben chybou v databázi antivirového systému, který zajišťuje kontrolu elektronické pošty. Chyba byla odstraněna při další aktualizaci databáze a poštovní služby jsou tedy již opět plně funkční. Všem našim uživatelům se za tento krátkodobý výpadek omlouváme.

HelpDesk

Komix pro tento měsíc

Zobrazit komix ve větším rozlišeníCivenka komix0051.png

E-mail, telefon a adresa

Univerzitní 20
306 14, Plzeň

Civenka

Provozní doba

 • Pozor:

Po dobu letních prázdnin platí upravená doba provozu HelpDesku i počítačových učeben CIV. Doba otevření HelpDesku odpovídá nejdelší době otevření učeben.

Provoz: pondělí-pátek

 • Hlavní pracoviště HelpDesk Bory (UI205) 7:00 - 20:00.

Služba Helps 7:00 - 17:00.

Od 19.9.2016 nově otevřeno

 • Pracoviště Jungmannova ulice 1/153 (JJ 108) 7:00 - 15:00.


V době blízké otevírací a zavírací době HelpDesku může být operátor nakrátko nepřítomný kvůli obchůzce učeben. Může také docházet k omezení provozu pracovišť a jednotlivých služeb. Podrobné informace získáte na tel. 377 63 8888.

Stav služeb a hlášení závad

Přečtěte si

 • Google Apps
  Google Apps je sada cloudových nástrojů, groupewaru a softwaru poskytováno společností Google. Obsahuje dobře známé webové aplikace, jako jsou Gmail, Disk Google, Google Hangouts, Kalendář Google a další.
 • AFS/OpenAFS klient
  AFS klient je aplikací, která v prostředí Windows umožňuje klientské stanici pracovat se souborovým systémem AFS.
 • AFS/Linuxový klient
  Tato stránka ukazuje instalaci a základní používání AFS v prostředí linuxu. Podrobnější přehled naleznete na stránce Přehled základních příkazů AFS.
 • AFS/Windows klient
  Jak správně nainstalovat a pracovat s AFS klientem pro MS Windows.
 • Nastavení speciálních funkcí tiskáren
  Uvedené možnosti se volí přímo ve vlastnostech ovladače před tiskem. Ostatní nastavení jsou obdobné jako u běžných tiskáren.
Osobní nástroje
Jmenné prostory

Varianty
Zobrazení
Akce
Kdo jsem
Navigace
Často hledaná témata
Nástroje