Aktuality:Školení a seminář spisové služby

Z Support
Přejít na: navigace, hledání

Termín semináře je 31.10. 8-11 hodin EP120. Školení má dva termíny: 26.10. a 1.11. vždy 8-16 hodin UI203. Pozvánky najdete v uvnitř článku.

Pozvánka na prezenční seminář elektronické spisové služby

Vážení, blíží se zahájení provozu elektronické spisové služby, proto si Vás dovoluji pozvat na prezenční seminář elektronické spisové služby ESPIS. Semináře se zúčastní ti, kteří již absolvovali základní celodenní školení spisové služby organizované koncem roku 2011 a začátkem roku 2011.

Tento seminář je určen pro klíčové uživatele, tj. uživatele, kteří budou se spisovou službou pracovat denně (jedná se zejména o asistenty, asistentky, sekretáře, sekretářky eventuelně tajemníky, tajemnice fakult, odborů, kateder, dále pro zaměstnance studijních oddělení fakult).

Termín semináře je vypsán na 31.10.2011 od 8:00 hodin do 11:00 hodin v učebně EP120. Na seminář není nutné se přihlašovat. Cílem semináře je připomenout si způsoby zpracování dokumentů v elektronické spisové službě. Vysvětlení rozdílů verze spisové služby, ve které byli uživatelé školeni a která se bude požívat v rutinním provozu.

Děkuji a s pozdravem

Ing. Stanislav Brož

Pozvánka na školení elektronické spisové služby

Vážení, blíží se zahájení provozu elektronické spisové služby, proto si Vás dovoluji pozvat na školení práce s programem elektronické spisové služby ESPIS. Toto školení je celkové školení používání elektronické spisové služby pro ty klíčové uživatele, kteří na školení ještě vůbec nebyli (školení probíhalo koncem roku 2010 a začátkem roku 2011).

Toto školení je určeno pro klíčové uživatele, tj. uživatele, kteří budou se spisovou službou pracovat denně (jedná se zejména o asistenty, asistentky, sekretáře, sekretářky eventuelně tajemníky, tajemnice fakult, odborů, kateder, dále pro zaměstnance studijních oddělení fakult). Klíčoví uživatelé budou pak schopni vysvětlit svým nadřízeným, jak se spisovou službou pracuje.

Termín školení je vypsán na 26.10.2011 od 8:00 hodin do 16:00 hodin v počítačové učebně UI 203. Školení je celodenní.

Termín školení je vypsán na 1.11.2011 od 8:00 hodin do 16:00 hodin v počítačové učebně UI 203. Školení je celodenní.

Protože počet míst v učebně je omezený, na školení se přihlaste do 25.10.2011 formou emailu sbroz@civ.zcu.cz.


Děkuji a s pozdravem


Ing. Stanislav Brož

Osobní nástroje
Jmenné prostory

Varianty
Zobrazení
Akce
Kdo jsem
Navigace
Často hledaná témata
Nástroje