CIV:Seznam konferencí

Z Support
Přejít na: navigace, hledání

Seznam konferencí, které se pořádají u nás i ve světě řazené podle druhu.

Obsah

Bezpečnost

Počítačové sítě

Podniková mobilita

28. února 2007 Program konference

Konference zaměřená na problematiku v oblasti podnikové mobility, bude věnována tématu vytváření mobilního prostředí v podnikových informačních systémech s cílem zrychlit redakční aktivity organizace, zvýšit dostupnost systémů i zaměstnanců a tím zvýšit produktivitu, efektivitu a konkurenceschopnost na trhu. Diskutovány budou základní problémové okruhy, k nimž patří technologie, technické prostředky a aplikace používané pro vytváření komplexního mobilního prostředí, aspekty jeho bezpečnosti, správy, údržby, modernizace a auditu.

Networking a WiFi 2007

http://www.tt.cz/networking.htm

Novinky z oblasti návrhu a správy síti. Představení nových síťových technologií leadery oboru. Jak navrhout správnou síťovou infrastrukturu a jak využít ffektivní nástroje pro jejich správu. Nebude chybět samozřejmě ani bezpečnost.

Data management

Data management 2007

Novinky v oblasti data managementu a business Inteligence. Oblast, která je srozumitelná pouze několika zasvěceným IT odborníkům. Přitom využití těchto nástrojů poskytuje firmám silné nástroje pro boj s konkurencí. Pro tento rok nás čekají v tomto segmentu zásadní novinky.

Informační systémy a aplikace

Moderní podnikové aplikace 2007

Podnikové aplikace pro segment enterprise a SMB. Aktuální trendy v podnikových aplikacích. ERP, APS/ SCM, CRM, EAM, MES / MCS, FM, ECM, EDI, GIS, CAE, DMS, Workflow prostě: Moderní podnikové aplikace pro 3 tisicletí.

EUNIS - Univerzitní systémy

EUNIS 2008: VISION IT – Aarhus - Denmark – June 24 - 27 http://www.eunis.dk/

UCISA - Universities and Colleges Information Systems Association

  • UCISA Management Conference 2008 - Is IT good for us? 12 - 14 March 2008, Glasgow, http://www.ucisa.ac.uk/
  • Selling IT to universities workshop 10 April 2008, Aston Business School, Birmingham

Operační systémy

Czech OpenSolaris User Group

Zkráceně CZOSUG pořádá volně přístupné konference s orientací na produkty nebo aktivity Sunu. Typicky je to java, netbeans, opensolaris ale také Xen. Přednášky jsou nepravidelné, je třeba sledovat jejich web. Rádi uvítají libovolného přednášejícího na jim blízké téma.

LinuxAlt

Konference zaměřená na osvětové a vzdělávací přednáškové akce se zaměřením na Linux a ostatní otevřené operační systémy, svobodný software a svobodné komunikační technologie. Je určena všem, ale chodí na ni lidé, kteří už linux poznali a chtěli by znát víc.

  • http://www.linuxalt.cz
  • call of papers: běží přes prázdniny, žadost se objevuje v novinkach na linuxovych internetových magazínech
  • termín konání: 1x ročně na podzim přes víkend
  • místo: FIT VUT v Brně

Linuxové odpoledne v Plzni

Je pořádáno nepravidelně v pátečním odpoledni, které se protahuje v hospodách až do sobotního rána. Bývají cca 3 hodinové přednášky zaměřené směrem k linuxu nebo jiným otevřeným technologiím.

  • http://pilsen.linux.cz
  • call of papers: není, je třeba se domluvit s organizátory, budou rádi za každou přednášku
  • termín: tak 2x do roka na podzim a na jaře
  • místo: ZČU Borská pole, Plzeň

Otevřené systémy

EurOpen.CZ

Pořádá konferenci pravidelně na jaře a na podzim. Orientace je na volně šiřitelný software v různých technických oborech se zaměřením na IT. Příkladem témat jsou sítě, administrace IT, GIS, softwarové inženýrství, IT v medicíně, videokonference, bezpečnost, ...

Czech Java Users Group

Česká Java User Group (CZJUG) je sdružení lidí, kteří se pravidelně scházejí a sdílí své znalosti o Java technologiích. Hlavními partnery CZJUG jsouJUG LOGO firma Sun Microsystems, České vysoké učení technické v Praze a portál java.cz. V rámci skupiny jsou organitovány pravidelná setkání a přednášky (s videozáznamy v archivu...)

AINA 200x

The IEEE International Conference on Advanced Information Networking and Applications (AINA) Sponsored by IEEE Computer Society TCDP. Konference o sitích a síťových aplikacích. Témata: sítě, bezpečnost, technolgie, výzkum.

Ares

Bráška konference Aina ... dostupnost, spolehlivost, bezpečnost, ...

TERENA

middleware, shibboleth, identity federation: Spread the word - the EuroCAMP Finland registration is now open! The event will take place in the University of Helsinki, on the 17-18 April 2007.

Windows

Osobní nástroje
Jmenné prostory

Varianty
Zobrazení
Akce
Kdo jsem
Navigace
Často hledaná témata
Nástroje