Cisco Networking Academy

Z Support
Přejít na: navigace, hledání

Západočeská univerzita v Plzni je již několik let partnerem programu Netacad -- Cisco Networking Academy Program. Náplní programu je studium celosvětově zajišťované sítí tzv. akademií, během kterého studenti získají teoretické znalosti i praktické dovednosti v oblasti návrhu, instalace a správy počítačových sítí, které jsou dnes již samozřejmou a nepostradatelnou součástí infrastruktury nejen národních a nadnárodních, ale i středně velkých a menších firem.

Základem Netacad je on-line multimediální studijní materiál (curriculum), který umožní studentům rozvinout jejich dovednosti (označované jako "IT and Networking skills") a tak získat nebo si udržet zaměstnání v perspektivním oboru.

Program Netacad byl vytvořen firmou Cisco Systems ve spolupráci s dalšími partnery a je nesen celosvětovou sítí tzv. Cisco Akademií (Nejedná se tedy o akreditovaný ani certifikátový studijní program ZČU). V České republice funguje 6 regionálních akademií, které zastřešují několik desítek lokálních akademií. Každá akademie vlastní příslušné vybavení (zejména směrovače a přepínače, LAN testery, studijní materiály, software a pod.) a vyučovat v ní mohou pouze vyškolení a certifikovaní instruktoři.

Pro více informací o pořádané výuce navštivte stránku http://rcna.zcu.cz/.

Osobní nástroje
Jmenné prostory

Varianty
Zobrazení
Akce
Kdo jsem
Navigace
Často hledaná témata
Nástroje