Návod na objednávku jídel v menze (cizí strávník)

Z Support
Přejít na: navigace, hledání

V menze v Kollárově ulici bude probíhat výdej jídel přes objednávkový systém. Objednávky jídel se mohou dělat do přechozího pracovního dne výdeje do 12:00. Návod podobě PDF.

Obsah

Návod na objednání jídel v menze

Kde lze objednat: web https://iskam-web.zcu.cz/login

Podmínky pro objednání jídla

 1. Mít dostatečný obnos na kontě JUK. Pokud není na kontě dostatek prostředků, lze konto dobít prostřednictvím například platební brány, nebo převodem na účet, případně na dobíjecím automatu ve objektech ZČU. Nabíjecí automaty jsou v hale NTIS, FEL a v menze Bory.

Postup objednání jídla
Jídlo si klient objedná postupem uvedeným níže. Čas na objednání odběru jídla má vždy nejpozději do předchozího pracovního dne do 12:00. Do tohoto termínu lze též objednané jídlo stornovat. Po tomto termínu již nelze objednávku upravovat, jídlo je objednáno a naúčtováno na kontě. Pokud se klient v daný den pro jídlo nedostaví, jídlo propadne a klient nemá nárok na vrácení naúčtované částky. Jídlo si klient vyzvedává s JIS kartou.

Před prvním objednáním jídla:
Klient musí mít v systému ISKAM uveden platný e-mail. Pro první přihlášení do systému ISKAM lze jako login zadat příjmení a jako heslo rodné číslo, následně je potřeba do základních údajů doplnit e-mail. Toto je nutno učinit do 31. 10. 2021. Po této době se bude klient přihlašovat loginem (e-mailový účet) a heslem (vygenerovaným přes volbu „Nemáte nebo jste zapomněli heslo?“, kdy mu odkaz na změnu hesla přijde na zadaný e-mail v základních údajích).

Postup pro přihlášení

 1. Přihlášení na https://iskam-web.zcu.cz/login
 2. Doplnění e-mailu v kolonce Koresp. e-mail
 3. Vygenerování hesla přes "Nemáte a nebo jste zapomněli heslo?" na úvodní straně


Prihlaseni.png


Postup objednání jídel

 1. Přihlášení na https://iskam-web.zcu.cz/login
 2. Přihlášení přes e-mail a heslo
 3. Volba Stravování – Objednávky jídel
 4. Vybrat týden
 5. Volbou + / – zvolit jídlo

Objednávku lze měnit do 12:30 předchozího pracovního dne. Částka se automaticky odečítá z konta. Odhlášením objednávka končí.


Objednani.png

Nabíjení konta přes platební bránu

 1. Volba Účet - Konta
 2. Volba Hlavní konto – nabít
 3. Zadat částku
 4. Zvolit způsob nabití

Pro převod na účet je nutno zadat QR kód ve vaší bance. Nabití bude trvat. Pro nabití online je nutno zadat údaje platební karty. Nabití proběhne okamžitě.

NavodSKMDobijeni.png

Osobní nástroje
Jmenné prostory

Varianty
Zobrazení
Akce
Kdo jsem
Navigace
Často hledaná témata
Nástroje