Projekt OpenOrion

Z Support
Přejít na: navigace, hledání

Co je to OpenOrion?

Cílem projektu Open Orion je shromáždit a systematicky uržovat informace a softwarové balíčky potřebné pro nastavení počítačů samospravovaných uživateli k efektivní práci v univerzitním výpočetním prostředí.

Cílovou skupinou projektu Open Orion jsou uživatelé výpočetní techniky z řad studentů a zaměstnanců ZČU, kteří chtějí přistupovat k základní funkcionalitě univerzitního výpočetního prostředí ze svých pracovních stanic.

Co je to Orion?

Orion je souhrný termín pro jednotné výpočetní prostředí Západočeské univerzity v Plzni. Prostředí Orion a počítačová síť WEBnet spolu úzce souvisí, prolínají se a někdy jsou tyto termíny i zaměňovány.

Co najdu na těchto stránkách?

  1. Návody popisující krok za krokem, jak za pomoci předpřipravených balíčků "Orionizovat" svou pracovní stanici nebo server:
  2. Obecnou dokumentaci a základní informace technického charakteru, ze kterých vše vychází a které jsou důležité jako vstupní bod pro hlubší přístup k problematice.

Projekt OpenOrion se neustále vyvíjí, průběžně se mění podporované operační systémy, softwarové balíčky a podobně. Prosíme o připomínky, hlášení chyb, vítáme jakoukoli pomoc. Kontaktní adresa je orion-req@service.zcu.cz Děkujeme.

Osobní nástroje
Jmenné prostory

Varianty
Zobrazení
Akce
Kdo jsem
Navigace
Často hledaná témata
Nástroje