Soubor:První krůčky 2003.pdf

Z Support
Přejít na: navigace, hledání
První_krůčky_2003.pdf(velikost souboru: 2,04 MB, MIME typ: application/pdf)

Toto vydání Bulletinu CIV, je určeno především pro studenty prvních ročníků. Jako takoví pravděpodobně vůbec netušíte, co je to CIV, ja získáte přístup k počítačům, co je to JIS karta a k čemu vlastně je a nerozumíte spoustě dalších pojmů a informací, které vás zaplavují. Tato útlá příručka vám má pocmoci v orientaci a má být vaším pomocníkem v proniknutí do zaběhnutých postupů a zvyklostí. Dozvíte se v ní význam používaných zkratek a pojmů a o službách, které jsou vám k dispozici.

Není nutné ji číst celou, používejte ji spíše jako pomůcku k vyřešení stávajícího problému. V kapitole 2 najdete grafické znázornění návaznosti jednotlivých postupů, které musíte provést, abyste se stali polnohodnotnými studenty univerzity. Snad vám k tomu pomůže i tato poblikace.

Historie souboru

Kliknutím na datum a čas se zobrazí tehdejší verze souboru.

Datum a časRozměryUživatelKomentář
současná18:40, 7 únor 2006 (2,04 MB)Svamberg (diskuse | příspěvky)Toto vydání Bulletinu CIV, je určeno především pro studenty prvních ročníků. Jako takoví pravděpodobně vůbec netušíte, co je to CIV, ja získáte přístup k počítačům, co je to JIS karta a k čemu vlastně je a nerozumíte spoustě da

Na soubor odkazuje tato stránka:

Osobní nástroje
Jmenné prostory

Varianty
Zobrazení
Akce
Kdo jsem
Navigace
Často hledaná témata
Nástroje