Soubor:Rukověť správce.pdf

Z Support
Přejít na: navigace, hledání
Rukověť_správce.pdf(velikost souboru: 1,94 MB, MIME typ: application/pdf)

Svět počítačové techniky se stává stále výkonnější, dostupnější a bezohledně pronikající do všech oborů. Ať chceme nebo ne, výpočetní technika nás stále více boklopuje, dovoluje nám výzkum v nových směrech a zaměřeních, dokonalejší organizaci práce, dříve nepředstavitelné možnosti komunikace a agresivně proniká i do soukromého života (mobilní telefon je také malý počítač). Ohromné množství informací, které nabízí internet, je šancí (ale může být i pohromou) pro každého. Využívat výpočetní techniku není však zadarmo. Tím nejsou myšleny pouze finanční náklady, ale hlavně čas každého z nás, který věnujeme tomu, aby naše "písíčko", digitální organizátor nebo i již zmíněný mobil pracovaly podle našich představ, zkrátka byly správně nakonfigurovány.

To většinou vyžaduje určitý stupeň znalostí, které není možné žádat po každém. Na každé fakultě, katedře existuje člověk (nebo by měl existovat) v hantýrce často nazývaný "guru", který má na starosti výpočetní techniku a který správné konfigurace a nastavení udržuje. Právě takovým lidem je určen tento sborník CIV, aby poskytl potřebné informace o možnostech služeb poskytovaných v univerzitní sítí, o správné konfiguraci koncových stanic a o strategii a doporučeních CIV. Sborník je ale určen i všem pokročilým uživatelům, kteří se starají o svoji pracovní stanici sami.

Historie souboru

Kliknutím na datum a čas se zobrazí tehdejší verze souboru.

Datum a časRozměryUživatelKomentář
současná19:11, 7 únor 2006 (1,94 MB)Svamberg (diskuse | příspěvky)Svět počítačové techniky se stává stále výkonnější, dostupnější a bezohledně pronikající do všech oborů. Ať chceme nebo ne, výpočetní technika nás stále více boklopuje, dovoluje nám výzkum v nových směrech a zaměřeních, d

Na soubor odkazuje tato stránka:

Osobní nástroje
Jmenné prostory

Varianty
Zobrazení
Akce
Kdo jsem
Navigace
Často hledaná témata
Nástroje