VPN/AnyConnect/WindowsMobile6 PKI

Z Support
< VPN
Přejít na: navigace, hledání

Nakopírujte do vašeho zařízení certifikát certifikační autority ZČU CA a osobní síťový certifikát ve formátu PKCS#12 a proveďte jejich instalaci. Při instalaci osobního síťového certifikátu budete dotázáni na heslo pro jeho import.

Instalace

V prohlížeči Internet Explorer zobrazte stránku https://vpn.zcu.cz. Při dotazu na ověření vyberte váš osobní certifikát. Zobrazí se vám uvítací zpráva, kterou akceptujte stisknutím tlačítka Continue. Pokud se neprovede automatická instalace, vyberte na stránce odkaz Windows Mobile 5/6 - ARMv4 a poté proveďte instalaci staženého souboru. Po instalaci je potřeba mobilní zařízení restartovat.

  • Pokud vaše zařízení neobsahuje prohlížeč Internet Explorer, můžete Cisco AnyConnect klienta do systému Windows Mobile nainstalovat ručně z CAB balíku nebo přes MSI soubor prostřednictvím programu Active Sync.

Anyconnect windowsmobile6 install cert.png

Připojení

Po restartu mobilního zařízení se můžete připojit. Spusťte program Cisco AnyConnect a do pole Username zadejte své Orion jméno a do pole Password své heslo. Stisknutím tlačítka Connect se připojíte a zobrazí se vám uvítací zpráva, kterou akceptujte stisknutím tlačítka Accept.

Anyconnect windowsmobile6 connection cert.png

Odpojení

Od služby VPN se odpojíte opětovným spuštěním proramu Cisco AnyConnect a klepnutím na tlačítko Disconnect.

Anyconnect windowsmobile6 disconnect.png

Osobní nástroje
Jmenné prostory

Varianty
Zobrazení
Akce
Kdo jsem
Navigace
Často hledaná témata
Nástroje