Úložiště dokumentů/Základní orientace v prostředí DMS

Z Support
< Úložiště dokumentů(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
m
Řádka 1: Řádka 1:
#REDIRECT [[Uložiště dokumentu/Základní orientace na stránce http://doc.zcu.cz]]
+
Na stránku http://doc.zcu.cz se uživatel přihlašuje svým uživatelským jménem v Orionu a příslušným heslem.<br />
 +
 
 +
[[Soubor:Schema uloziste.png|400px]]
 +
 
 +
Poznámky ke schématu úložiště:
 +
 
 +
'''1) Upload Document:''' Při vkládání souboru do úložiště je potřeba vyplnit o něm základní údaje (tzv. metadata). Proto budeme po kliknutí na tento odkaz přesměrováni na stránku, kde tyto údaje vyplníme.
 +
 
 +
'''2) Bulk Download:''' Hromadné uložení vybraných souborů (případně podsložek) z dané složky provedeme označením těchto souborů vedle jejich jména a následným kliknutím na tento odkaz. Systém nám nabídne .zip soubor, který uložíme na náš lokální počítač.
 +
 
 +
'''3) Bulk Upload:''' Hromadné vložení souborů provedeme „zazipováním“ příslušných souborů na disku našeho počítače a výsledný archiv (.zip soubor) vložíme do formuláře, který se nám zobrazí po kliknutí na tento odkaz.
 +
 
 +
[[Kategorie:Pro zaměstnance]]
 +
[[Kategorie:Služby]]

Verze z 18:06, 15 březen 2012

Na stránku http://doc.zcu.cz se uživatel přihlašuje svým uživatelským jménem v Orionu a příslušným heslem.

Schema uloziste.png

Poznámky ke schématu úložiště:

1) Upload Document: Při vkládání souboru do úložiště je potřeba vyplnit o něm základní údaje (tzv. metadata). Proto budeme po kliknutí na tento odkaz přesměrováni na stránku, kde tyto údaje vyplníme.

2) Bulk Download: Hromadné uložení vybraných souborů (případně podsložek) z dané složky provedeme označením těchto souborů vedle jejich jména a následným kliknutím na tento odkaz. Systém nám nabídne .zip soubor, který uložíme na náš lokální počítač.

3) Bulk Upload: Hromadné vložení souborů provedeme „zazipováním“ příslušných souborů na disku našeho počítače a výsledný archiv (.zip soubor) vložíme do formuláře, který se nám zobrazí po kliknutí na tento odkaz.

Osobní nástroje
Jmenné prostory

Varianty
Zobrazení
Akce
Kdo jsem
Navigace
Často hledaná témata
Nástroje