Úložiště dokumentů/Základní orientace v prostředí DMS

Z Support
< Úložiště dokumentů(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
 
(Nejsou zobrazeny 3 mezilehlé verze od 2 uživatelů.)
Řádka 1: Řádka 1:
 
Na stránku http://doc.zcu.cz se uživatel přihlašuje svým uživatelským jménem v Orionu a příslušným heslem.<br />
 
Na stránku http://doc.zcu.cz se uživatel přihlašuje svým uživatelským jménem v Orionu a příslušným heslem.<br />
  
[[Soubor:Schema uloziste.png|400px]]
+
Poznámky k obrázku:
  
Poznámky ke schématu úložiště:
+
'''1):''' Při vkládání souboru do úložiště je potřeba vyplnit o něm základní údaje (tzv. metadata). Proto budeme po kliknutí na tento odkaz přesměrováni na stránku, kde tyto údaje vyplníme.
  
'''1) Upload Document:''' Při vkládání souboru do úložiště je potřeba vyplnit o něm základní údaje (tzv. metadata). Proto budeme po kliknutí na tento odkaz přesměrováni na stránku, kde tyto údaje vyplníme.
+
'''2):''' Hromadné vložení souborů provedeme „zazipováním“ příslušných souborů na disku našeho počítače a výsledný archiv (.zip soubor) vložíme do formuláře, který se nám zobrazí po kliknutí na tento odkaz.
  
'''2) Bulk Download:''' Hromadné uložení vybraných souborů (případně podsložek) z dané složky provedeme označením těchto souborů vedle jejich jména a následným kliknutím na tento odkaz. Systém nám nabídne .zip soubor, který uložíme na náš lokální počítač.
 
  
'''3) Bulk Upload:''' Hromadné vložení souborů provedeme „zazipováním“ příslušných souborů na disku našeho počítače a výsledný archiv (.zip soubor) vložíme do formuláře, který se nám zobrazí po kliknutí na tento odkaz.
+
[[Soubor:Schema uloziste.png]]
 
+
[[Kategorie:Pro zaměstnance]]
+
[[Kategorie:Návody]]
+

Aktuální verze z 12:22, 24 duben 2012

Na stránku http://doc.zcu.cz se uživatel přihlašuje svým uživatelským jménem v Orionu a příslušným heslem.

Poznámky k obrázku:

1): Při vkládání souboru do úložiště je potřeba vyplnit o něm základní údaje (tzv. metadata). Proto budeme po kliknutí na tento odkaz přesměrováni na stránku, kde tyto údaje vyplníme.

2): Hromadné vložení souborů provedeme „zazipováním“ příslušných souborů na disku našeho počítače a výsledný archiv (.zip soubor) vložíme do formuláře, který se nám zobrazí po kliknutí na tento odkaz.


Schema uloziste.png

Osobní nástroje
Jmenné prostory

Varianty
Zobrazení
Akce
Kdo jsem
Navigace
Často hledaná témata
Nástroje