Úložiště dokumentů/Základní orientace v prostředí DMS

Z Support
< Úložiště dokumentů(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
Řádka 5: Řádka 5:
 
Poznámky ke schématu úložiště:
 
Poznámky ke schématu úložiště:
  
'''1) Upload Document:''' Při vkládání souboru do úložiště je potřeba vyplnit o něm základní údaje (tzv. metadata). Proto budeme po kliknutí na tento odkaz přesměrováni na stránku, kde tyto údaje vyplníme.
+
'''1):''' Při vkládání souboru do úložiště je potřeba vyplnit o něm základní údaje (tzv. metadata). Proto budeme po kliknutí na tento odkaz přesměrováni na stránku, kde tyto údaje vyplníme.
  
'''2) Bulk Download:''' Hromadné uložení vybraných souborů (případně podsložek) z dané složky provedeme označením těchto souborů vedle jejich jména a následným kliknutím na tento odkaz. Systém nám nabídne .zip soubor, který uložíme na náš lokální počítač.
+
'''2):''' Hromadné vložení souborů provedeme „zazipováním“ příslušných souborů na disku našeho počítače a výsledný archiv (.zip soubor) vložíme do formuláře, který se nám zobrazí po kliknutí na tento odkaz.
 
+
'''3) Bulk Upload:''' Hromadné vložení souborů provedeme „zazipováním“ příslušných souborů na disku našeho počítače a výsledný archiv (.zip soubor) vložíme do formuláře, který se nám zobrazí po kliknutí na tento odkaz.
+
  
 
[[Kategorie:Pro zaměstnance]]
 
[[Kategorie:Pro zaměstnance]]
 
[[Kategorie:Návody]]
 
[[Kategorie:Návody]]

Verze z 12:06, 24 duben 2012

Na stránku http://doc.zcu.cz se uživatel přihlašuje svým uživatelským jménem v Orionu a příslušným heslem.

Schema uloziste.png

Poznámky ke schématu úložiště:

1): Při vkládání souboru do úložiště je potřeba vyplnit o něm základní údaje (tzv. metadata). Proto budeme po kliknutí na tento odkaz přesměrováni na stránku, kde tyto údaje vyplníme.

2): Hromadné vložení souborů provedeme „zazipováním“ příslušných souborů na disku našeho počítače a výsledný archiv (.zip soubor) vložíme do formuláře, který se nám zobrazí po kliknutí na tento odkaz.

Osobní nástroje
Jmenné prostory

Varianty
Zobrazení
Akce
Kdo jsem
Navigace
Často hledaná témata
Nástroje