Aktuality:ASPI Průvodce NOZ a ZOK

Z Support
(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
(Nová stránka: Na stanicích IS je v rámci ASPI k dispozici nový modul '''NOZ a ZOK''' (Průvodce novým občanským zákoníkem a zákonem o obchodních korporacích) . Licencí tohoto modulu je...)
 
 
Řádka 1: Řádka 1:
Na stanicích IS je v rámci ASPI k dispozici nový modul '''NOZ a ZOK''' (Průvodce novým občanským
+
Na stanicích IS je v rámci ASPI k dispozici nový modul '''NOZ a ZOK''' (Průvodce novým občanským zákoníkem a zákonem o obchodních korporacích).
zákoníkem a zákonem o obchodních korporacích)
+
Licencí tohoto modulu je méně než licencí samotného ASPI, proto se spouští samostatnou ikonou. Pokud tedy chcete přístup i k novému modulu, použijte ke spuštění '''"ASPI NOZ a ZOK"'''.
. Licencí tohoto modulu je méně než licencí samotného ASPI, proto se spouští samostatnou ikonou. Pokud tedy chcete přístup i k novému modulu, použijte ke spuštění '''"ASPI NOZ a ZOK"'''.
+
  
 
V modulu '''Průvodce NOZ a ZOK''' vyhledáte rychle a přehledně potřebné informace spojené s novým občanským zákoníkem i zákonem o obchodních korporacích s porovnáním se stávající právní úpravou.
 
V modulu '''Průvodce NOZ a ZOK''' vyhledáte rychle a přehledně potřebné informace spojené s novým občanským zákoníkem i zákonem o obchodních korporacích s porovnáním se stávající právní úpravou.

Aktuální verze z 09:46, 23 květen 2013

Na stanicích IS je v rámci ASPI k dispozici nový modul NOZ a ZOK (Průvodce novým občanským zákoníkem a zákonem o obchodních korporacích). Licencí tohoto modulu je méně než licencí samotného ASPI, proto se spouští samostatnou ikonou. Pokud tedy chcete přístup i k novému modulu, použijte ke spuštění "ASPI NOZ a ZOK".

V modulu Průvodce NOZ a ZOK vyhledáte rychle a přehledně potřebné informace spojené s novým občanským zákoníkem i zákonem o obchodních korporacích s porovnáním se stávající právní úpravou.

Autory nového Průvodce NOZ a ZOK jsou přímo tvůrci nových kodexů: Prof. Dr. JUDr. Karel Eliáš, JUDr. Petr Bezouška Ph.D., Doc. JUDr. Bohumil Havel Ph.D.

Podrobné informace včetně videokomentářů od samotných autorů získáte na http://www.wk-rekodifikace.cz .

Osobní nástroje
Jmenné prostory

Varianty
Zobrazení
Akce
Kdo jsem
Navigace
Často hledaná témata
Nástroje