Aktuality:Aktualizace mailového klienta Mozilla Thunderbird na Orion IS

Z Support
(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
m
 
Řádka 1: Řádka 1:
Vážení kolegové, dnes v noci (ve středu 30.1.) CIV vypustí aktualizaci mailového klienta Mozilla Thunderbird z verze 10 na verzi 17. Týkat se to bude stanic Orion IS. Vizuálně dojde jen k drobným změnám (viz. obrázek níže). Změny jsou hlavně ve vylepšení práce s kalendářem. V případě problémů kontaktujte [[HelpDesk]]. Aktualizace proběhne při spuštění počítače zítra ráno.  
+
Vážení kolegové, dnes v noci (ve středu 30.1.) CIV vypustí aktualizaci mailového klienta Mozilla Thunderbird z verze 10 ESR na verzi 17 ESR. Týkat se to bude stanic Orion IS. Vizuálně dojde jen k drobným změnám (viz. obrázek níže). Změny jsou hlavně ve vylepšení práce s kalendářem. V případě problémů kontaktujte [[HelpDesk]]. Aktualizace proběhne při spuštění počítače zítra ráno.  
  
  

Aktuální verze z 15:45, 31 leden 2013

Vážení kolegové, dnes v noci (ve středu 30.1.) CIV vypustí aktualizaci mailového klienta Mozilla Thunderbird z verze 10 ESR na verzi 17 ESR. Týkat se to bude stanic Orion IS. Vizuálně dojde jen k drobným změnám (viz. obrázek níže). Změny jsou hlavně ve vylepšení práce s kalendářem. V případě problémů kontaktujte HelpDesk. Aktualizace proběhne při spuštění počítače zítra ráno.


AktualizaceTB 10to17.png

Osobní nástroje
Jmenné prostory

Varianty
Zobrazení
Akce
Kdo jsem
Navigace
Často hledaná témata
Nástroje