Aktuality:Bezpečnostní aktualizace serverů

Z Support
(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
Řádka 1: Řádka 1:
V průběhu dnešního večera a noci proběhne krátký restart některých služebních serverů. Jedná se o neplánované odstranění kritické chyby [http://www.root.cz/zpravicky/kriticka-chyba-v-glibc-od-roku-2008/ CVE-2015-7547 v základní knihovně glibc]. Kritické systémy jsme aktualizovali v průběhu včerejší plánované odstávky, u zbylých serverů (přes 200) proběhne aktualizace do konce týdne. Za způsobené problémy se omlouváme. <p>Všechny hlavní distribuce mají již opravu zanesenou ve svých repozitářích. Silně doporučujeme, aby i ostatní správci systémů co nejdříve provedli aktualizaci Linux serverů i koncových stanic.
+
V průběhu dnešního večera a noci proběhne krátký restart některých služebních serverů. Jedná se o neplánované odstranění kritické chyby [http://www.root.cz/zpravicky/kriticka-chyba-v-glibc-od-roku-2008/ CVE-2015-7547 v základní knihovně glibc]. Hlavní systémy jsme aktualizovali v průběhu včerejší plánované odstávky, u zbylých serverů (přes 200) proběhne aktualizace do konce týdne. Za způsobené problémy se omlouváme. <p>Všechny hlavní distribuce mají již opravu zanesenou ve svých repozitářích. Silně doporučujeme, aby i ostatní správci systémů co nejdříve provedli aktualizaci Linux serverů i koncových stanic.
 
[[Kategorie:Výpadky provozu]]
 
[[Kategorie:Výpadky provozu]]

Verze z 16:15, 18 únor 2016

V průběhu dnešního večera a noci proběhne krátký restart některých služebních serverů. Jedná se o neplánované odstranění kritické chyby CVE-2015-7547 v základní knihovně glibc. Hlavní systémy jsme aktualizovali už v průběhu včerejší plánované odstávky, u zbylých serverů (přes 200) proběhne aktualizace do konce týdne. Za způsobené problémy se omlouváme.

Všechny hlavní distribuce mají již opravu zanesenou ve svých repozitářích. Silně doporučujeme, aby i ostatní správci systémů co nejdříve provedli aktualizaci Linux serverů i koncových stanic.

Osobní nástroje
Jmenné prostory

Varianty
Zobrazení
Akce
Kdo jsem
Navigace
Často hledaná témata
Nástroje