Aktuality:Elektronické potvrzení o studiu

Z Support
(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
 
Řádka 1: Řádka 1:
Od 1.9.2013 není možno uplatnit nárok na zlevněné jízdné v PMDP na základě papírového potvrzení o studiu. Jedinou možností jak získat nárok na zlevněné jízdné v PMDP je [[Elektronické potvrzení o studiu|spárování JIS karty s Plzeňskou kartou]] nebo vlastnictví sdružené JIS+PK karty.
+
Od 1.9.2013 není možno uplatnit nárok na zlevněné jízdné v PMDP na základě papírového potvrzení o studiu. Jedinou možností jak získat nárok na zlevněné jízdné v PMDP je [[Elektronické potvrzení o studiu|spárování JIS karty s Plzeňskou kartou]] nebo vlastnictví sdružené JIS+PK karty. V případě, že student nemá platnou JIS kartu lze získat během měsíce září 1 měsíční zlevněné jízdné. Toto je podmíněno předložením dokladu o přijetí ke studiu na pobočce PMDP.  
  
 
[[Kategorie:Novinky]]
 
[[Kategorie:Novinky]]

Aktuální verze z 09:08, 7 září 2013

Od 1.9.2013 není možno uplatnit nárok na zlevněné jízdné v PMDP na základě papírového potvrzení o studiu. Jedinou možností jak získat nárok na zlevněné jízdné v PMDP je spárování JIS karty s Plzeňskou kartou nebo vlastnictví sdružené JIS+PK karty. V případě, že student nemá platnou JIS kartu lze získat během měsíce září 1 měsíční zlevněné jízdné. Toto je podmíněno předložením dokladu o přijetí ke studiu na pobočce PMDP.

Osobní nástroje
Jmenné prostory

Varianty
Zobrazení
Akce
Kdo jsem
Navigace
Často hledaná témata
Nástroje