Aktuality:Jak se vyhnout pirátství

Z Support
(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
Řádka 1: Řádka 1:
V rámci projektu [http://www.filmynejsouzadarmo.cz '''Filmy nejsou zadarmo''']  proběhne 20. listopadu v EP 120 od 15:35 blok přednášek na téma ochrany autorských práv. Kromě protipirátských organizací vystoupí i zástupce policie a nezávislý znalec. Prezentaci si můžete prohlédnout na [http://www.filmynejsouzadarmo.cz webu projektu] v sekci [http://www.filmynejsouzadarmo.cz/cs/download/ download]. Pro velký zájem posluchačů bude akce pravděpodobně pokračovat další přednáškou v ZČU v letním semestru.
+
V rámci projektu [http://www.filmynejsouzadarmo.cz '''Filmy nejsou zadarmo''']  proběhl 20. listopadu v EP 120 od 15:35 blok přednášek na téma ochrany autorských práv. Kromě protipirátských organizací vystoupil i zástupce policie a nezávislý znalec. Prezentaci si můžete prohlédnout na [http://www.filmynejsouzadarmo.cz webu projektu] v sekci [http://www.filmynejsouzadarmo.cz/cs/download/ download]. Pro velký zájem posluchačů bude akce pravděpodobně pokračovat další přednáškou v ZČU v letním semestru.
  
 
[[Kategorie:Novinky]]
 
[[Kategorie:Novinky]]

Verze z 10:37, 21 listopad 2008

V rámci projektu Filmy nejsou zadarmo proběhl 20. listopadu v EP 120 od 15:35 blok přednášek na téma ochrany autorských práv. Kromě protipirátských organizací vystoupil i zástupce policie a nezávislý znalec. Prezentaci si můžete prohlédnout na webu projektu v sekci download. Pro velký zájem posluchačů bude akce pravděpodobně pokračovat další přednáškou v ZČU v letním semestru.

Osobní nástroje
Jmenné prostory

Varianty
Zobrazení
Akce
Kdo jsem
Navigace
Často hledaná témata
Nástroje