Aktuality:Návod na objednávku jídel v Menze

Z Support
Přejít na: navigace, hledání

Provoz menzy byl omezen. Nyní je možné si pouze objednat jídlo a vzít si ho s sebou. Návod jak na to naleznete v tomto článku.

Návod na objednání jídel v menze pro výdej jídel s sebou bez konzumace v prostorách menzy

Uživatel použije objednání přes www skm, zadá adresu skm.zcu.cz a vlevo v menu zvolí Můj účet v menzách.

Podmínky pro objednání jídla:

  1. Na kontě má dostatečný počet peněz, pak si do výše zůstatku může jídlo objednávat. Pokud nemá na kontě peníze dobije si konto prostřednictvím například platební brány, nebo převodem na účet, případně na dobíjecím automatu ve objektech ZCU. Nabíjecí automaty jsou v hale NTIS, FEL a menza Bory.
  2. Pokud má zaměstnanec povolenu srážku ze mzdy, na kontě mít peníze nemusí, přesto si může objednat a částka se mu strhne z následující výplaty.

Postup objednání jídla a jeho vydání:
Jídlo si klient objedná postupem uvedeným níže. Čas na objednání odběru jídla má vždy nejpozději do předchozího pracovního dne do 12:30 hodin, do tohoto termínu je možné též objednané jídlo stornovat. Po tomto termínu již nelze s objednávkou nic dělat, jídlo je objednáno a naúčtováno na kontě. Pokud si klient v daný den a čas výdeje jídla pro jídlo nedostaví a nevyzvedne si objednaný balíček, jídlo propadne a klient nemá nárok na vrácení naúčtované částky. Jídlo si klient dojde vyzvednout s JIS kartou, kdy po převzetí balíčku po přiložení JIS karty mu pokladní potvrdí výdej balíčku.


Postup objednání jídel: Přihlášení se k www https://iskam-web.zcu.cz

1.png


Přihlášení přes webauth

2.png


Naskočí úvodní stránka

3.png


Volba Stravování – objednávky jídel

4.png


Výběr týden
Naskočí obrazovka s nabídkou dle provozu a doby výdeje M4 a obědy výběrem + - zadá kolik jídel chce v daný den objednat.

5.png


Např:

6.png


Do doby uzavření objednávek lze objednávku měnit. Na kontě je objednávka vidět odečtena. Odhlášení relace končí. Nabíjení konta přes platební bránu Konta

7.png


Volba Hlavní konto – nabít Otevře se dialog pro nabíjení Zadáte částku a zvolíte způsob nabíti standardně jako při nákupu na e-shopu.

8.png


Nabití po zadání údajů platební karty se uděláno okamžitě.

Osobní nástroje
Jmenné prostory

Varianty
Zobrazení
Akce
Kdo jsem
Navigace
Často hledaná témata
Nástroje