Aktuality:Nová rámcová smlouva na mobilní telefony 2018

Z Support
(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
(Založena nová stránka s textem „Vážení kolegové, od 1. 6. 2018 začala platit nová rámcová smlouva na mobilní telefony. Vysoutěžené modely naleznete na [https://support.zcu.cz…“)
 
m
 
Řádka 1: Řádka 1:
Vážení kolegové, od 1. 6. 2018 začala platit nová rámcová smlouva na mobilní telefony. Vysoutěžené modely naleznete na  [https://support.zcu.cz/index.php/N%C3%A1kup_ICT#Mobiln.C3.AD_telefony/ Mobilní telefony]. Ceny naleznete na [https://doc.zcu.cz/share/s/r2xrNwKHTRW88pEo0p3rXg Rámcová smlouva na dodávku mobilních telefonů].
+
Vážení kolegové, od 1. 6. 2018 začala platit nová rámcová smlouva na mobilní telefony. Vysoutěžené modely naleznete na  [http://support.zcu.cz/index.php/N%C3%A1kup_ICT#Mobiln.C3.AD_telefony/ Mobilní telefony]. Ceny naleznete na [https://doc.zcu.cz/share/s/r2xrNwKHTRW88pEo0p3rXg Rámcová smlouva na dodávku mobilních telefonů].
  
 
[[Kategorie:Novinky]]
 
[[Kategorie:Novinky]]

Aktuální verze z 11:54, 8 červen 2018

Vážení kolegové, od 1. 6. 2018 začala platit nová rámcová smlouva na mobilní telefony. Vysoutěžené modely naleznete na Mobilní telefony. Ceny naleznete na Rámcová smlouva na dodávku mobilních telefonů.

Osobní nástroje
Jmenné prostory

Varianty
Zobrazení
Akce
Kdo jsem
Navigace
Často hledaná témata
Nástroje