Aktuality:Přerušení optického kabelu

Z Support
(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
(Založena nová stránka s textem „Dnes ráno v 8:13 došlo při výkopových pracích při stavbě nové tramvajové trasy k přerušení všech optických tras spojujících kampus Bory a…“)
 
 
(Není zobrazeno 6 mezilehlých verzí od 3 uživatelů.)
Řádka 1: Řádka 1:
Dnes ráno  v 8:13 došlo při výkopových pracích při stavbě nové tramvajové trasy k přerušení všech optických tras spojujících kampus Bory a zbytek města. Z toho důvodu není po síti dostupná žádná budova ZČU ve městě.
+
Ve čtvrtek 25.4.2019 v '''8:13''' došlo při výkopových pracích při stavbě nové tramvajové trasy k '''přerušení všech optických tras''' spojujících kampus Bory a zbytek města. Z toho důvodu není po síti dostupná žádná budova ZČU ve městě. '''Konektivita byla obnovena ve 13:53'''.
  
 +
[[Soubor:Prerusene_opticke_kabely.jpg|thumb|left|Přerušená optická trasa mezi kampusem Bory a městem stavbou tramvajové trati dne 25.4.2019.]]
 
[[Kategorie:Výpadky provozu]]
 
[[Kategorie:Výpadky provozu]]

Aktuální verze z 15:31, 29 duben 2019

Ve čtvrtek 25.4.2019 v 8:13 došlo při výkopových pracích při stavbě nové tramvajové trasy k přerušení všech optických tras spojujících kampus Bory a zbytek města. Z toho důvodu není po síti dostupná žádná budova ZČU ve městě. Konektivita byla obnovena ve 13:53.

Přerušená optická trasa mezi kampusem Bory a městem stavbou tramvajové trati dne 25.4.2019.
Osobní nástroje
Jmenné prostory

Varianty
Zobrazení
Akce
Kdo jsem
Navigace
Často hledaná témata
Nástroje