Aktuality:Přihlašovací stránka - nová URL shib.zcu.cz

Z Support
(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
(Založena nová stránka s textem „'''DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ'''<br> Vážení uživatelé, oznamujeme vám, že některé weby, ke kterým jste se dosud přihlašovali (autentizovali) pomo…“)
 
Řádka 1: Řádka 1:
'''DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ'''<br>
+
Vážení uživatelé, oznamujeme vám, že některé weby, ke kterým jste se dosud přihlašovali (autentizovali) pomocí jednotné přihlašovací stránky na webkdc.zcu.cz budou v průběhu 29. týdne (týden od 13.7.2020) převedeny na novou autentizační službu (Shibboleth) na adrese '''shib.zcu.cz'''. Stránka je na první pohled velmi podobná té, na kterou jste zvyklí viz [[Média:Shibboleth.png|Shibboleth]]. Přechod na novou autentizační službu bude postupný, a proto zůstává v provozu i stávající stránka na webkdc.zcu.cz. V důsledku tak může být vyžadována opětovná autentizace při přihlašování do webů napojených na odlišný autentizační systém. Nová autentizační služba bude nastavena např. na webmail.zcu.cz nebo portal.zcu.cz.
Vážení uživatelé, oznamujeme vám, že některé weby, ke kterým jste se dosud přihlašovali (autentizovali) pomocí jednotné přihlašovací stránky na webkdc.zcu.cz budou v průběhu 29. týdne (týden od 13.7.2020) převedeny na novou autentizační službu (Shibboleth) na adrese '''shib.zcu.cz'''. Stránka je na první pohled velmi podobná té, na kterou jste zvyklí viz [[Média:Shibboleth.png|Shibboleth]]. Přechod na novou autentizační službu bude postupný, a proto zůstává v provozu i stávající stránka na webkdc.zcu.cz. V důsledku tak může být vyžadována opětovná autentizace při přihlašování do webů napojených na odlišný autentizační systém. Nová autentizační služba bude nastavena např. na webmail.zcu.cz nebo portal.zcu.cz.<br>
+
 
Pokud se přihlašujete do systémů mimo univerzitu pomocí eduid, bude po vás systém vyžadovat schválit předání údajů o vaší osobě. Stránka vypadá [[Média:Uvolnění informací.png|takto]].  Pokud uvolnění neschválíte nebude přihlášení pokračovat.
 
Pokud se přihlašujete do systémů mimo univerzitu pomocí eduid, bude po vás systém vyžadovat schválit předání údajů o vaší osobě. Stránka vypadá [[Média:Uvolnění informací.png|takto]].  Pokud uvolnění neschválíte nebude přihlášení pokračovat.
  
  
 
[[Kategorie:Novinky]]
 
[[Kategorie:Novinky]]

Verze z 20:54, 11 červenec 2020

Vážení uživatelé, oznamujeme vám, že některé weby, ke kterým jste se dosud přihlašovali (autentizovali) pomocí jednotné přihlašovací stránky na webkdc.zcu.cz budou v průběhu 29. týdne (týden od 13.7.2020) převedeny na novou autentizační službu (Shibboleth) na adrese shib.zcu.cz. Stránka je na první pohled velmi podobná té, na kterou jste zvyklí viz Shibboleth. Přechod na novou autentizační službu bude postupný, a proto zůstává v provozu i stávající stránka na webkdc.zcu.cz. V důsledku tak může být vyžadována opětovná autentizace při přihlašování do webů napojených na odlišný autentizační systém. Nová autentizační služba bude nastavena např. na webmail.zcu.cz nebo portal.zcu.cz. Pokud se přihlašujete do systémů mimo univerzitu pomocí eduid, bude po vás systém vyžadovat schválit předání údajů o vaší osobě. Stránka vypadá takto. Pokud uvolnění neschválíte nebude přihlášení pokračovat.

Osobní nástroje
Jmenné prostory

Varianty
Zobrazení
Akce
Kdo jsem
Navigace
Často hledaná témata
Nástroje