Aktuality:Podzimní profylaxe 2018

Z Support
(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
(Založena nová stránka s textem „Vážení kolegové, připomínáme, že dle pokynu rektora se od '''12. října 18:00 do 15. října 6:00''' uskuteční podzimní odstávka informačníc…“)
 
 
(Nejsou zobrazeny 2 mezilehlé verze od 1 uživatele.)
Řádka 1: Řádka 1:
Vážení kolegové, připomínáme, že dle pokynu rektora se od '''12. října 18:00 do 15. října 6:00''' uskuteční podzimní odstávka informačních systémů ZČU. </br>Během této profylaxe bude v rámci instalace nových síťových zařízení proveden upgrade připojení budov NTC (Vědeckotechnický park), RICE a NTIS na rychlost 100 Gb/s. V důsledku nutnosti přepojení celé síťové infrastruktury může dojít k výpadkům služeb v uvedených budovách.
+
Vážení kolegové, připomínáme, že dle pokynu rektora se od '''12. října 18:00 do 15. října 6:00''' uskuteční podzimní odstávka informačních systémů ZČU. Během této profylaxe bude v rámci instalace nových síťových zařízení proveden upgrade připojení budov NTC (Vědeckotechnický park), RICE a NTIS na rychlost 100 Gb/s. V důsledku nutnosti přepojení celé síťové infrastruktury může dojít k výpadkům služeb v uvedených budovách.
  
 
Děkujeme za pochopení.
 
Děkujeme za pochopení.
  
 
[[Kategorie:Výpadky provozu]]
 
[[Kategorie:Výpadky provozu]]

Aktuální verze z 18:26, 8 říjen 2018

Vážení kolegové, připomínáme, že dle pokynu rektora se od 12. října 18:00 do 15. října 6:00 uskuteční podzimní odstávka informačních systémů ZČU. Během této profylaxe bude v rámci instalace nových síťových zařízení proveden upgrade připojení budov NTC (Vědeckotechnický park), RICE a NTIS na rychlost 100 Gb/s. V důsledku nutnosti přepojení celé síťové infrastruktury může dojít k výpadkům služeb v uvedených budovách.

Děkujeme za pochopení.

Osobní nástroje
Jmenné prostory

Varianty
Zobrazení
Akce
Kdo jsem
Navigace
Často hledaná témata
Nástroje