Aktuality:Profylaxe - 17.9.2015

Z Support
(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
(vlozen obsah)
 
 
Řádka 1: Řádka 1:
Ve čtvrtek 17.9.2015 od 20h bude probíhat [[Profylaxe|údržba systémů ZČU]]. Převážně drobné úpravy v systémech, tak aby se doladily konfigurace vůči dřívějším změnám. Nejvíce se dotknou práce spisové služby, kde provedeme úpravy nastavení disků, proběhně výměna optiky u AFS serveru a migrace databáze pro systém Allycon. Dle časových možností upgrade některých serverů na novější operační systém. Práce skončí nejpozději v 5:00 následujícího dne.
+
Ve čtvrtek 17.9.2015 od 20h bude probíhat [[Profylaxe|údržba systémů ZČU]]. Převážně drobné úpravy v systémech, tak aby se doladily konfigurace vůči dřívějším změnám. Nejvíce se dotknou práce spisové služby, kde provedeme úpravy nastavení disků, proběhne výměna optiky u AFS serveru a migrace databáze pro systém Allycon. Dle časových možností upgrade některých serverů na novější operační systém. Práce skončí nejpozději v 5:00 následujícího dne.
  
<!--[[Kategorie:Výpadky provozu]]-->
+
[[Kategorie:Výpadky provozu]]

Aktuální verze z 10:08, 15 září 2015

Ve čtvrtek 17.9.2015 od 20h bude probíhat údržba systémů ZČU. Převážně drobné úpravy v systémech, tak aby se doladily konfigurace vůči dřívějším změnám. Nejvíce se dotknou práce spisové služby, kde provedeme úpravy nastavení disků, proběhne výměna optiky u AFS serveru a migrace databáze pro systém Allycon. Dle časových možností upgrade některých serverů na novější operační systém. Práce skončí nejpozději v 5:00 následujícího dne.

Osobní nástroje
Jmenné prostory

Varianty
Zobrazení
Akce
Kdo jsem
Navigace
Často hledaná témata
Nástroje