Aktuality:Profylaxe - 2.5.2013

Z Support
(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
(aktualizace)
 
 
Řádka 1: Řádka 1:
Ve čvrtek 2.5.2013 od 20h bude probíhat [[Profylaxe|údržba systémů ZČU]]. Vzhledem k potřebným úpravám elektrických rozvodů je nutné odstavit jednu přívodní větev. Nově nakupované servery mají redundantní napájení, avšak starší servery a některým síťové prvkům tato vlastnost chybí a není možné bezvýpadkové odpojení části přívodu el. energie. Současně využijeme odstávky k aktualizaci databázových serverů, což se dotkne většiny provozovaných agend. Práce skončí nejpozději v 5:00 následujícího dne.
+
Ve čtvrtek 2.5.2013 od 20h bude probíhat [[Profylaxe|údržba systémů ZČU]]. Vzhledem k potřebným úpravám elektrických rozvodů je nutné odstavit jednu přívodní větev. Nově nakupované servery mají redundantní napájení, avšak starší servery a některým síťové prvkům tato vlastnost chybí a není možné bezvýpadkové odpojení části přívodu el. energie. Současně využijeme odstávky k aktualizaci databázových serverů, což se dotkne většiny provozovaných agend. Práce skončí nejpozději v 5:00 následujícího dne.
  
 
[[Kategorie:Výpadky provozu]]
 
[[Kategorie:Výpadky provozu]]

Aktuální verze z 09:36, 30 duben 2013

Ve čtvrtek 2.5.2013 od 20h bude probíhat údržba systémů ZČU. Vzhledem k potřebným úpravám elektrických rozvodů je nutné odstavit jednu přívodní větev. Nově nakupované servery mají redundantní napájení, avšak starší servery a některým síťové prvkům tato vlastnost chybí a není možné bezvýpadkové odpojení části přívodu el. energie. Současně využijeme odstávky k aktualizaci databázových serverů, což se dotkne většiny provozovaných agend. Práce skončí nejpozději v 5:00 následujícího dne.

Osobní nástroje
Jmenné prostory

Varianty
Zobrazení
Akce
Kdo jsem
Navigace
Často hledaná témata
Nástroje