Aktuality:Profylaxe - 27.5.2015

Z Support
(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
(aktualizace)
Řádka 1: Řádka 1:
Ve středu 27.5.2015 od 20h bude probíhat [[Profylaxe|údržba systémů ZČU]]. Dohodli jsme se s dodavatelem diskového pole na aktualizaci systému. Při té příležitosti provedeme změny v zapojení diskové infrastruktuře, tak abychom lépe využili pořízený hardware. Přestože lze dané operace provést za provozu, tak vzhledem ke zkušenostem s těmito zásahy a pro větší ochranu uložených dat diskový systém odstavíme. To znamená, že bude nedostupné [[AFS]] (projekty, weby, profily, ...), databáze ([[STAG]], [[MAGION|Magion]], Aleph, ...), poštovní systém, virtuální servery a další služby, které jsou na to navázané. Práce skončí nejpozději v 5:00 následujícího dne.
+
Ve středu 27.5.2015 od 20h bude probíhat [[Profylaxe|údržba systémů ZČU]]. Dohodli jsme se s dodavatelem diskového pole na aktualizaci systému. Při té příležitosti provedeme změny v zapojení diskové infrastruktuře, tak abychom lépe využili pořízený hardware. Přestože lze dané operace provést za provozu, tak vzhledem ke zkušenostem s těmito zásahy, a pro větší ochranu uložených dat, diskový systém odstavíme. To znamená, že bude nedostupné [[AFS]] (projekty, weby, profily, ...), databáze ([[STAG]], [[MAGION|Magion]], Aleph, ...), poštovní systém, virtuální servery a další služby, které jsou na to navázané. Práce skončí nejpozději v 5:00 následujícího dne.
  
<!--[[Kategorie:Výpadky provozu]] -->
+
[[Kategorie:Výpadky provozu]]

Verze z 20:47, 21 květen 2015

Ve středu 27.5.2015 od 20h bude probíhat údržba systémů ZČU. Dohodli jsme se s dodavatelem diskového pole na aktualizaci systému. Při té příležitosti provedeme změny v zapojení diskové infrastruktuře, tak abychom lépe využili pořízený hardware. Přestože lze dané operace provést za provozu, tak vzhledem ke zkušenostem s těmito zásahy, a pro větší ochranu uložených dat, diskový systém odstavíme. To znamená, že bude nedostupné AFS (projekty, weby, profily, ...), databáze (STAG, Magion, Aleph, ...), poštovní systém, virtuální servery a další služby, které jsou na to navázané. Práce skončí nejpozději v 5:00 následujícího dne.

Osobní nástroje
Jmenné prostory

Varianty
Zobrazení
Akce
Kdo jsem
Navigace
Často hledaná témata
Nástroje