Aktuality:Profylaxe - 28.2.2013

Z Support
(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
(zalozeni odstavky)
 
Řádka 1: Řádka 1:
Ve čvrtek 28.2.2013 od 20h bude probíhat [[Profylaxe|údržba systémů ZČU]]. Jsou naplánovány menší zásahy do provozních systémů a jejich upgrade. Nejvýznamnějším výpadkem bude přesun systému [http://moodle.zcu.cz Moodle] (systém elektronického vzdělávání) na výkonější hardware. Během odstávky budou nastávat kratší výpadky dalších služeb. Práce skončí nejpozději v 5:00 následujícího dne.
+
Ve čtvrtek 28.2.2013 od 20h bude probíhat [[Profylaxe|údržba systémů ZČU]]. Jsou naplánovány menší zásahy do provozních systémů a jejich upgrade. Nejvýznamnějším výpadkem bude přesun systému [http://moodle.zcu.cz Moodle] (systém elektronického vzdělávání) na výkonnější zařízení. Během odstávky budou nastávat kratší výpadky dalších služeb. Práce skončí nejpozději v 5:00 následujícího dne.
  
<!-- [[Kategorie:Výpadky provozu]] -->
+
[[Kategorie:Výpadky provozu]]

Verze z 15:39, 22 únor 2013

Ve čtvrtek 28.2.2013 od 20h bude probíhat údržba systémů ZČU. Jsou naplánovány menší zásahy do provozních systémů a jejich upgrade. Nejvýznamnějším výpadkem bude přesun systému Moodle (systém elektronického vzdělávání) na výkonnější zařízení. Během odstávky budou nastávat kratší výpadky dalších služeb. Práce skončí nejpozději v 5:00 následujícího dne.

Osobní nástroje
Jmenné prostory

Varianty
Zobrazení
Akce
Kdo jsem
Navigace
Často hledaná témata
Nástroje