Aktuality:Profylaxe - 6.12.2012

Z Support
(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
(vlozen obsah)
 
 
Řádka 1: Řádka 1:
Ve čvrtek 6.12.2012 od 20h bude probíhat [[Profylaxe|údržba systémů ZČU]]. Bude se připravovat prostor v serverovně pro umístění nových zařízení, které zajišťují konektivitu do internetu. Z tohoto důvodu, je nutné provést fyzické přesuny serverů, na které se zatím nedostalo v dřívějších odstávkách. Z hlediska uživatelů bude nejvýznamnější nedostupnost elektronické pošty. Během odstávky mohou nastat výpadky dalších služeb. Práce skončí nejpozději v 5:00 následujícího dne.
+
Ve čvrtek 6.12.2012 od 20h bude probíhat [[Profylaxe|údržba systémů ZČU]]. Bude se připravovat prostor v serverovně pro umístění nových zařízení, která zajišťují konektivitu do internetu. Z tohoto důvodu je nutné provést fyzické přesuny serverů, na které se zatím nedostalo v dřívějších odstávkách. Z hlediska uživatelů bude nejvýznamnější nedostupnost elektronické pošty. Během odstávky mohou nastat výpadky dalších služeb. Práce skončí nejpozději v 5:00 následujícího dne.
  
<!--[[Kategorie:Výpadky provozu]]-->
+
[[Kategorie:Výpadky provozu]]

Aktuální verze z 15:03, 30 listopad 2012

Ve čvrtek 6.12.2012 od 20h bude probíhat údržba systémů ZČU. Bude se připravovat prostor v serverovně pro umístění nových zařízení, která zajišťují konektivitu do internetu. Z tohoto důvodu je nutné provést fyzické přesuny serverů, na které se zatím nedostalo v dřívějších odstávkách. Z hlediska uživatelů bude nejvýznamnější nedostupnost elektronické pošty. Během odstávky mohou nastat výpadky dalších služeb. Práce skončí nejpozději v 5:00 následujícího dne.

Osobní nástroje
Jmenné prostory

Varianty
Zobrazení
Akce
Kdo jsem
Navigace
Často hledaná témata
Nástroje