Aktuality:Upozornění na nový e-mail obsahující virus

Z Support
(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
(Založena nová stránka s textem „Některými uživateli nám bylo během dneška nahlášeno, že se v jejich nebo jimi spravovaných e-mailových stránkách ZČU objevil e-mail, který s…“)
 
 
Řádka 1: Řádka 1:
Některými uživateli nám bylo během dneška nahlášeno, že se v jejich nebo jimi spravovaných e-mailových stránkách ZČU objevil e-mail, který se tváří, že obsahuje fakturu a informace o dodání zboží, ve skutečnosti však jeho příloha obsahuje nebezpečný počítačový virus. Jak tento e-mail vypadá si můžete prohlédnout například na stránkách [http://www.hoax.cz/malware/rpg---faktura-a-seznam-vyrobku-20170127/ hoax.cz]. Nabádáme všechny uživatele ke zvýšené opatrnosti při práci s doručenými e-maily. Další informace naleznete v [[:Kategorie:Bezpečnost|kategorii Bezpečnost]].
+
Našimi uživateli bylo během dneška nahlášeno, že do jejich nebo jimi spravovaných e-mailových schránek ZČU byl doručen e-mail, který se tváří, že obsahuje fakturu a informace o dodání zboží, ve skutečnosti však jeho příloha obsahuje nebezpečný počítačový virus. Jak tento e-mail vypadá si můžete prohlédnout například na stránkách [http://www.hoax.cz/malware/rpg---faktura-a-seznam-vyrobku-20170127/ hoax.cz]. Nabádáme všechny uživatele ke zvýšené opatrnosti při práci s doručenými e-maily. Další informace naleznete v [[:Kategorie:Bezpečnost|kategorii Bezpečnost]].
  
 
[[Kategorie:Novinky]]
 
[[Kategorie:Novinky]]

Aktuální verze z 17:29, 30 leden 2017

Našimi uživateli bylo během dneška nahlášeno, že do jejich nebo jimi spravovaných e-mailových schránek ZČU byl doručen e-mail, který se tváří, že obsahuje fakturu a informace o dodání zboží, ve skutečnosti však jeho příloha obsahuje nebezpečný počítačový virus. Jak tento e-mail vypadá si můžete prohlédnout například na stránkách hoax.cz. Nabádáme všechny uživatele ke zvýšené opatrnosti při práci s doručenými e-maily. Další informace naleznete v kategorii Bezpečnost.

Osobní nástroje
Jmenné prostory

Varianty
Zobrazení
Akce
Kdo jsem
Navigace
Často hledaná témata
Nástroje