Aktuality:Výpadek databází Magion a Aleph

Z Support
(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
m (Stránka Aktuality:Výpadek databází Magion a ALEPH přemístěna na stránku Aktuality:Výpadek databází Magion a Aleph: zmena nazvu databaze)
m (aktualizace)
 
Řádka 1: Řádka 1:
{{Vykřičník-red|size=14px}}Dnes okolo 5hod ranní nastal výpadek databáze Magion a Aleph (knihovní systém). Na analýze a odstranění problému se pracuje.
+
Dnes okolo 5hod ranní nastal výpadek databáze Magion a Aleph (knihovní systém). Oba postižené systémy jsou dostupné od 11hod. Data byla obnovena ze záloh bez ztráty informací vložených během včerejšího dne. Za potíže, které byly pravděpodobně způsobeny hardwarovým problémem diskového řadiče ze včerejšího dne, se omlouváme. V případě přetrvávajících obtíží kontaktujte [[:Kategorie:HelpDesk|HelpDesk]].
  
 
[[Kategorie:Výpadky provozu]]
 
[[Kategorie:Výpadky provozu]]

Aktuální verze z 11:14, 6 květen 2009

Dnes okolo 5hod ranní nastal výpadek databáze Magion a Aleph (knihovní systém). Oba postižené systémy jsou dostupné od 11hod. Data byla obnovena ze záloh bez ztráty informací vložených během včerejšího dne. Za potíže, které byly pravděpodobně způsobeny hardwarovým problémem diskového řadiče ze včerejšího dne, se omlouváme. V případě přetrvávajících obtíží kontaktujte HelpDesk.

Osobní nástroje
Jmenné prostory

Varianty
Zobrazení
Akce
Kdo jsem
Navigace
Často hledaná témata
Nástroje