Dokumentace OpenOrion

Z Support
(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
 
(interni link)
 
(Nejsou zobrazeny 3 mezilehlé verze od 2 uživatelů.)
Řádka 2: Řádka 2:
  
 
* '''dokumentace k samotnému projektu OpenOrion'''
 
* '''dokumentace k samotnému projektu OpenOrion'''
Pro bežné uživatele spíše okrajová záležitost; vysvětlení koncepce a pozadí projektu OpenOrion... Dokumenty naleznete v sekci specifikace.
+
Pro bežné uživatele spíše okrajová záležitost; vysvětlení koncepce a pozadí projektu OpenOrion... Dokumenty naleznete v sekci [[Specifikace_Projektu_OpenOrion|specifikace]].
  
 
* '''dokumentace k jednotlivým variantám OpenOrionu'''
 
* '''dokumentace k jednotlivým variantám OpenOrionu'''
Jedná se popisy a instalační návody pro konkrétní operační systémy. Tyto návody (a příslušné sw. balíčky) jsou umístěné na serveru support.zcu.cz a nejsnáze se k nim dostanete přes stránku s návody.
+
Jedná se popisy a instalační návody pro konkrétní operační systémy. Tyto návody (a příslušné sw. balíčky) jsou umístěné na serveru [[Hlavní strana|http://support.zcu.cz]] a nejsnáze se k nim dostanete přes stránku s [[Návody_OpenOrion|návody]].
  
 
* '''dokumentace k základním službám'''
 
* '''dokumentace k základním službám'''
OpenOrion, podobně jako Orion, je postaven na několika základních kamenech - například autentizační služby Kerberos, distribuovaný souborový systém AFS, adresářové služby LDAP... Na tomto serveru je k dispozici pouze základní přehled dokumentace, víceméně se jedná o odkazy na různé softwarové projekty, které byly adaptovány pro OpenOrion. Dokumentaci popisující konkrétní imlementaci v rámci ZČU naleznete na serveru sluzby.civ.zcu.cz
+
OpenOrion, podobně jako Orion, je postaven na několika základních kamenech - například autentizační služby Kerberos, distribuovaný souborový systém AFS, adresářové služby LDAP... Na tomto serveru je k dispozici pouze základní [[Referenční_dokumentace_služeb|přehled dokumentace]], víceméně se jedná o odkazy na různé softwarové projekty, které byly adaptovány pro OpenOrion.

Aktuální verze z 11:22, 1 říjen 2012

Tato stránka úvádí přehled dokumentace související s projektem OpenOrion. Lze ji rozdělik do několika skupin:

  • dokumentace k samotnému projektu OpenOrion

Pro bežné uživatele spíše okrajová záležitost; vysvětlení koncepce a pozadí projektu OpenOrion... Dokumenty naleznete v sekci specifikace.

  • dokumentace k jednotlivým variantám OpenOrionu

Jedná se popisy a instalační návody pro konkrétní operační systémy. Tyto návody (a příslušné sw. balíčky) jsou umístěné na serveru http://support.zcu.cz a nejsnáze se k nim dostanete přes stránku s návody.

  • dokumentace k základním službám

OpenOrion, podobně jako Orion, je postaven na několika základních kamenech - například autentizační služby Kerberos, distribuovaný souborový systém AFS, adresářové služby LDAP... Na tomto serveru je k dispozici pouze základní přehled dokumentace, víceméně se jedná o odkazy na různé softwarové projekty, které byly adaptovány pro OpenOrion.

Osobní nástroje
Jmenné prostory

Varianty
Zobrazení
Akce
Kdo jsem
Navigace
Často hledaná témata
Nástroje