Elektronická žádost o kartu JIS

Z Support
Přejít na: navigace, hledání

Na adrese https://jis.zcu.cz se nachází jednoduchý WWW formulář pomocí něhož můžete:

Www jis zcu cz.gif


  • Zadat novou žádost o kartu JIS
  • Zjistit, v jakém stavu se vaše žádost o kartu JS nachází


Použití je velice snadné, pro zjištění stavu žádosti potřebujete jen a pouze zadat své rodné číslo. Při podání nové žádosti kromě toho musíte uvést také svoje jméno, příjmení a případné tituly. Dále musíte zvolit typ karty (zaměstnanecká nebo studentská) a v případě, že jste kartu JIS v minulosti ještě nikdy neměli, nahrát také soubor s fotografíí, která formálně zhruba odpovídá požadavkům na standardní průkazovou fotografii. V případě že vám již v minulosti karta JIS byla vydána, není třeba fotografii znovu nahrávat, můžeme použít pro tisk starou fotografii z naší databáze. Přednostně bude použita nově nahraná fotografie.

Požadavky na fotografii na kartu JIS

  • WWW formulář povolí odeslat pouze soubor do velikosti 1024 KB a formátu JPG
  • Barevně a kompozičně by fotka měla odpovídat standardní průkazové fotografii
  • U fotografií v elektronické podobě požadujeme rozlišení min. 300 DPI (přičemž velikost fotografie ve formátu *.jpg by měla být kolem 30 kB).

Pokud nebude mít poskytnutá fotografie dostatečnou kvalitu, žádost bude uživateli odmítnuta. V některých zjevných případech, kdy byla poskytnuta fotografie s nesprávným poměrem stran, může ji pracovník JIS upravit oříznutím.

POZOR !

Při práci s www formulářem si uvědomte, že nejprve ZADÁTE přislušné údaje a ODEŠLETE je k automatické KONTROLE a teprve vzápětí vás formulář vyzve k opravě nebo POTVRZENÍ a ODESLÁNÍ ŽÁDOSTI! Úspěšné odeslání žádosti musí končit tím, že WWW formulář napíše hlášení:

  • Nová žádost o kartu zaregistrována, registrační údaje v pořádku uloženy do databáze...

Pokud skončíte s prací kdekoliv před touto hláškou, vaše žádost nebude uložena!

Osobní nástroje
Jmenné prostory

Varianty
Zobrazení
Akce
Kdo jsem
Navigace
Často hledaná témata
Nástroje