Kategorie:CESNET

Z Support
(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
 
Řádka 1: Řádka 1:
Sdružení CESNET založily vysoké školy a Akademie věd České republiky v roce 1996. Jeho hlavním cílem je výzkum a vývoj informačních a komunikačních technologií, budování a rozvoj e-infrastruktury CESNET určené pro výzkum a vzdělávání.
+
Sdružení [http://cesnet.cz CESNET z.s.p.o.] založily vysoké školy a Akademie věd České republiky v roce 1996. Jeho hlavním cílem je výzkum a vývoj informačních a komunikačních technologií, budování a rozvoj e-infrastruktury CESNET určené pro výzkum a vzdělávání.
  
http://cesnet.cz
+
V kategorii CESNET najdete služby, které jsou určeny uživatelům ZČU a projekty, které byly spolufinancovány z [[Fond rozvoje CESNET|Fondu rozvoje CESNET]].
 
+
V kategorii CESNET z.s.p.o. najdete služby, které jsou určeny uživatelům ZČU a projekty, které byly spolufinancovány z [[Fond rozvoje CESNET|Fondu rozvoje CESNET]].
+
  
 
[[Kategorie:Index]]
 
[[Kategorie:Index]]

Aktuální verze z 15:16, 19 srpen 2015

Sdružení CESNET z.s.p.o. založily vysoké školy a Akademie věd České republiky v roce 1996. Jeho hlavním cílem je výzkum a vývoj informačních a komunikačních technologií, budování a rozvoj e-infrastruktury CESNET určené pro výzkum a vzdělávání.

V kategorii CESNET najdete služby, které jsou určeny uživatelům ZČU a projekty, které byly spolufinancovány z Fondu rozvoje CESNET.

Osobní nástroje
Jmenné prostory

Varianty
Zobrazení
Akce
Kdo jsem
Navigace
Často hledaná témata
Nástroje