LPS:LPSCup 2006

Z Support
(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
(Skupina B)
m (Výsledky)
 
(Není zobrazeno 30 mezilehlých verzí od 7 uživatelů.)
Řádka 39: Řádka 39:
 
# Mr. Spozor Kotora -A
 
# Mr. Spozor Kotora -A
 
# Milan X3 Kalupinek Michajlov
 
# Milan X3 Kalupinek Michajlov
# a jeho Lucka Kalupinka
+
# a jeho Lucka Kalupinka, chvili Sustr1, nakonec Ráďa ''Gizová''
  
===Herni system===
+
===Herni system a vysledky===
 
====Skupina A====
 
====Skupina A====
 
* zakladni skupina
 
* zakladni skupina
Řádka 49: Řádka 49:
 
</tr>
 
</tr>
 
<tr align=center>
 
<tr align=center>
   <td>Rudolf</td><td>X</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td>
+
   <td>Rudolf</td><td>X</td><td>0:6</td><td>6:1</td>
 
</tr>
 
</tr>
 
<tr align=center>
 
<tr align=center>
   <td>Kejzlar</td><td>&nbsp;</td><td>X</td><td>&nbsp;</td>
+
   <td>Kejzlar</td><td>6:0</td><td>X</td><td>6:0</td>
 
</tr>
 
</tr>
 
<tr align=center>
 
<tr align=center>
   <td>Sustr</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>X</td>
+
   <td>Sustr</td><td>1:6</td><td>0:6</td><td>X</td>
 
</tr>
 
</tr>
 
</table>
 
</table>
Řádka 63: Řádka 63:
 
</tr>
 
</tr>
 
<tr align=center>
 
<tr align=center>
   <td>Smrha</td><td>X</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td>
+
   <td>Smrha</td><td>X</td><td>1:6</td><td>0:6 (ale těsně ;)</td>
 
</tr>
 
</tr>
 
<tr align=center>
 
<tr align=center>
   <td>Kotora</td><td>&nbsp;</td><td>X</td><td>&nbsp;</td>
+
   <td>Kotora</td><td>6:1</td><td>X</td><td>1:6</td>
 
</tr>
 
</tr>
 
<tr align=center>
 
<tr align=center>
   <td>Janecek</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>X</td>
+
   <td>Janecek</td><td>6:0</td><td>6:1</td><td>X</td>
 
</tr>
 
</tr>
 
</table>
 
</table>
Řádka 76: Řádka 76:
 
<table border=1 width=80%>
 
<table border=1 width=80%>
 
<tr align=center>
 
<tr align=center>
   <td>A1.1</td><td>A2.1</td>
+
   <td>A1.1 - Kejzlar</td><td>A2.1 - Janecek</td>
 
</tr><tr align=center>
 
</tr><tr align=center>
   <td>A1.2</td><td>A2.2</td>
+
   <td>A1.2 - Rudolf</td><td>A2.2 - Kotora</td>
 
</tr><tr align=center>
 
</tr><tr align=center>
   <td>A1.3</td><td>A2.3</td>
+
   <td>A1.3 - Šustr</td><td>A2.3 - Šmrha</td>
 
</tr>
 
</tr>
 
</table>
 
</table>
  
 +
'''teorie'''
 
* semifinale
 
* semifinale
 
** A1.1 vs. A2.2 = X1, X2
 
** A1.1 vs. A2.2 = X1, X2
Řádka 92: Řádka 93:
 
** X1 vs. Y1 = 1. a 2. misto
 
** X1 vs. Y1 = 1. a 2. misto
 
** X2 vs. Y2 = 3. a 4. misto
 
** X2 vs. Y2 = 3. a 4. misto
 +
 +
'''skutečnost'''
 +
Rudolf po základní skupině odstoupil pro zranění svalu.
 +
Finále skupiny A se hrálo stylem základní skupiny a výsledek?
 +
 +
# Janeček
 +
# Kotora
 +
# Kejzlar
 +
# Šmrha
 +
# Šustr
 +
# Rudolf - odstoupil
  
 
====Skupina B====
 
====Skupina B====
Řádka 100: Řádka 112:
 
</tr>
 
</tr>
 
<tr align=center>
 
<tr align=center>
   <td>Bodo</td><td>X</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td>
+
   <td>Bodo</td><td>X</td><td>5:7</td><td>0:6</td>
 
</tr>
 
</tr>
 
<tr align=center>
 
<tr align=center>
   <td>Altschmied</td><td>&nbsp;</td><td>X</td><td>&nbsp;</td>
+
   <td>Altschmied</td><td>7:5</td><td>X</td><td>6:2</td>
 
</tr>
 
</tr>
 
<tr align=center>
 
<tr align=center>
   <td>Knourek</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>X</td>
+
   <td>Knourek</td><td>6:0</td><td>2:6</td><td>X</td>
 
</tr>
 
</tr>
 
</table>
 
</table>
Řádka 114: Řádka 126:
 
</tr>
 
</tr>
 
<tr align=center>
 
<tr align=center>
   <td>Petrovic</td><td>X</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td>
+
   <td>Petrovic</td><td>X</td><td>5:7 (ale těsně :)</td><td>5:7</td>
 
</tr>
 
</tr>
 
<tr align=center>
 
<tr align=center>
   <td>Borik</td><td>&nbsp;</td><td>X</td><td>&nbsp;</td>
+
   <td>Borik</td><td>7:5</td><td>X</td><td>6:2</td>
 
</tr>
 
</tr>
 
<tr align=center>
 
<tr align=center>
   <td>Svamberg</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>X</td>
+
   <td>Svamberg</td><td>7:5</td><td>2:6</td><td>X</td>
 
</tr>
 
</tr>
 
</table>
 
</table>
 
<table border=1 width=80%>
 
<table border=1 width=80%>
 
<tr align=center>
 
<tr align=center>
   <td>B3</td><td>Jindra</td><td>Michajlov</td><td>''jehoKalupinka''</td>
+
   <td>B3</td><td>Jindra</td><td>Michajlov</td><td>Ráďa ''Gizová''</td>
 
</tr>
 
</tr>
 
<tr align=center>
 
<tr align=center>
   <td>Jindra</td><td>X</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td>
+
   <td>Jindra</td><td>X</td><td>5:7</td><td>3:6</td>
 
</tr>
 
</tr>
 
<tr align=center>
 
<tr align=center>
   <td>Michajlov</td><td>&nbsp;</td><td>X</td><td>&nbsp;</td>
+
   <td>Michajlov</td><td>7:5</td><td>X</td><td>3:6</td>
 
</tr>
 
</tr>
 
<tr align=center>
 
<tr align=center>
   <td>''jehoKalupinka''</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>X</td>
+
   <td>Ráďa ''Gizová''</td><td>6:3</td><td>6:3</td><td>X</td>
 
</tr>
 
</tr>
 
</table>
 
</table>
Řádka 141: Řádka 153:
 
<table border=1 width=80%>
 
<table border=1 width=80%>
 
<tr align=center>
 
<tr align=center>
   <td>B1.1</td><td>B2.1</td><td>B3.1</td>
+
   <td>B1.1 - Altschmied</td><td>B2.1 - Bořík</td><td>B3.1 - Ráďa ''Gizová''</td>
 
</tr><tr align=center>
 
</tr><tr align=center>
   <td>B1.2</td><td>B2.2</td><td>B3.2</td>
+
   <td>B1.2 - Kňourek</td><td>B2.2 - Švamberg</td><td>B3.2 - Michajlov</td>
 
</tr><tr align=center>
 
</tr><tr align=center>
   <td>B1.3</td><td>B2.3</td><td>B3.3</td>
+
   <td>B1.3 - Bodó</td><td>B2.3 - Petrovič</td><td>B3.3 - Jindra</td>
 
</tr>
 
</tr>
 
</table>
 
</table>
 
+
* a finale
 
<table border=1 width=80%>
 
<table border=1 width=80%>
 
<tr align=center>
 
<tr align=center>
   <td></td><td>B1.1</td><td>B2.1</td><td>B3.1</td>
+
   <td></td><td>B1.1 - Alt</td><td>B2.1 - Borik</td><td>B3.1 - Rada</td>
 
</tr>
 
</tr>
 
<tr align=center>
 
<tr align=center>
   <td>B1.1</td><td>X</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td>
+
   <td>B1.1 - Alt</td><td>X</td><td>3:6</td><td>0:6</td>
 
</tr>
 
</tr>
 
<tr align=center>
 
<tr align=center>
   <td>B2.1</td><td>&nbsp;</td><td>X</td><td>&nbsp;</td>
+
   <td>B2.1 - Borik</td><td>6:3</td><td>X</td><td>1:6</td>
 
</tr>
 
</tr>
 
<tr align=center>
 
<tr align=center>
   <td>B3.1</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>X</td>
+
   <td>B3.1 - Rada</td><td>6:0</td><td>6:1</td><td>X</td>
 
</tr>
 
</tr>
 
</table>
 
</table>
 +
* a zbytek
 
<table border=1 width=80%>
 
<table border=1 width=80%>
 
<tr align=center>
 
<tr align=center>
   <td></td><td>B1.2</td><td>B2.2</td><td>B3.2</td>
+
   <td></td><td>B1.2 - Knourek</td><td>B2.2 - Svamberg</td><td>B3.2 - Michajlov</td>
 
</tr>
 
</tr>
 
<tr align=center>
 
<tr align=center>
   <td>B1.2</td><td>X</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td>
+
   <td>B1.2 - Knourek</td><td>X</td><td>6:3</td><td>6:3</td>
 
</tr>
 
</tr>
 
<tr align=center>
 
<tr align=center>
   <td>B2.2</td><td>&nbsp;</td><td>X</td><td>&nbsp;</td>
+
   <td>B2.2 - Svamberg</td><td>3:6</td><td>X</td><td>nehrano</td>
 
</tr>
 
</tr>
 
<tr align=center>
 
<tr align=center>
   <td>B3.2</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>X</td>
+
   <td>B3.2 - Michajlov</td><td>3:6</td><td>nehrano</td><td>X</td>
 
</tr>
 
</tr>
 
</table>
 
</table>
 
<table border=1 width=80%>
 
<table border=1 width=80%>
 
<tr align=center>
 
<tr align=center>
   <td></td><td>B1.3Jindra</td><td>B2.3</td><td>B3.3</td>
+
   <td></td><td>B1.3 - bodik</td><td>B2.3 - Petrovic</td><td>B3.3 - Jindra</td>
 
</tr>
 
</tr>
 
<tr align=center>
 
<tr align=center>
   <td>B1.3</td><td>X</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td>
+
   <td>B1.3 - bodik</td><td>X</td><td>4:6</td><td>0:6</td>
 
</tr>
 
</tr>
 
<tr align=center>
 
<tr align=center>
   <td>B2.3</td><td>&nbsp;</td><td>X</td><td>&nbsp;</td>
+
   <td>B2.3 - Petrovic</td><td>6:4</td><td>X</td><td>3:6</td>
 
</tr>
 
</tr>
 
<tr align=center>
 
<tr align=center>
   <td>B3.3</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>X</td>
+
   <td>B3.3 - Jindra</td><td>6:0</td><td>6:3</td><td>X</td>
 
</tr>
 
</tr>
 
</table>
 
</table>
 +
 +
 +
'''Celkové výsledky'''
 +
 +
# Ráďa ''Gizová''
 +
# Bořík
 +
# Alt
 +
# Rida
 +
# Svamberg (-1 zapas)
 +
# Michajlov (-1 zapas)
 +
# Jindra
 +
# Petrovic
 +
# bodik
  
 
==Beach Volejbal==
 
==Beach Volejbal==
  
'''Doba konání:'''
+
===Doba konání===
 
* 14.8. od 10:00 do 13:30  
 
* 14.8. od 10:00 do 13:30  
 
* v 10 hodin se začíná hrát - je potřeba být na místě o něco dříve a vyzvednout míč, rozcvičit se a podobně
 
* v 10 hodin se začíná hrát - je potřeba být na místě o něco dříve a vyzvednout míč, rozcvičit se a podobně
  
'''Nahlášení účastníci:'''
+
===Nahlášení účastníci===
 
# Šlosarová
 
# Šlosarová
 
# Růžovka
 
# Růžovka
Řádka 211: Řádka 237:
 
* Uzávěrka ''playlistu'' 9.8. v 16:16 (apadrta@civ.zcu.cz)
 
* Uzávěrka ''playlistu'' 9.8. v 16:16 (apadrta@civ.zcu.cz)
  
'''Pravidla hry'''
+
===Pravidla hry===
 
* hřiště je o metr užší a o dva metry kratší (tj. na každé polovině chybí 1 metr) než klasické hřiště
 
* hřiště je o metr užší a o dva metry kratší (tj. na každé polovině chybí 1 metr) než klasické hřiště
 
* hraje se trošku jiným míčem, které létá pomaleji
 
* hraje se trošku jiným míčem, které létá pomaleji
Řádka 218: Řádka 244:
 
** případný blok (v našich podmínkách hypotetická možnost ;-)) se počítá do celkového počtu doteků míče
 
** případný blok (v našich podmínkách hypotetická možnost ;-)) se počítá do celkového počtu doteků míče
  
'''Systém hry:'''
+
===Systém hry===
 
* záleží na počtu účastníků
 
* záleží na počtu účastníků
 
* momentálně je pět týmů
 
* momentálně je pět týmů
Řádka 229: Řádka 255:
 
* podle času pak případně nějaké volné pinknutí pro další zájemce
 
* podle času pak případně nějaké volné pinknutí pro další zájemce
  
'''Závěrečné poznámky:'''
+
===Závěrečné poznámky===
 
* mančafty jsou po dvou lidech - domluvte se kdo s kým bude hrát, nebo vás direktivně rozdělí Aleš a Dejv :-)
 
* mančafty jsou po dvou lidech - domluvte se kdo s kým bude hrát, nebo vás direktivně rozdělí Aleš a Dejv :-)
  
 +
===Skutečná účast ;-)===
  
 +
Tým #1: Andulka & Zbyněk
 +
 +
Tým #2: Miloš & Miloš
 +
 +
Tým #3: Pepa & Jarda
 +
 +
Tým #4: Jirouch & Husťa
 +
 +
Tým #5: Aleš & Výběr z CIVu a blízkého okolí (Zbyněk, Kamil, Raďa, Raďa)
 +
 +
 +
=== Výsledky ===
 +
 +
''' Výsledky zápasů '''
 +
{|border=1 width=100%
 +
| width=10%|
 +
| align=center width=10%|1
 +
| align=center width=10%|2
 +
| align=center width=10%|3
 +
| align=center width=10%|4
 +
| align=center width=10%|5
 +
| align=center width=10%|Výhry
 +
| align=center width=30%|Skóre
 +
|-
 +
| align=center| 1
 +
| align=center| x
 +
| align=center| '''21:12'''
 +
| align=center| '''21:15'''
 +
| align=center| 19:21
 +
| align=center| '''21:11'''
 +
| align=center| '''3'''
 +
| align=center| 82-59=+23
 +
|-
 +
| align=center| 2
 +
| align=center| 12:21
 +
| align=center| x
 +
| align=center| '''21:9'''
 +
| align=center| 13:21
 +
| align=center| 17:21
 +
| align=center| '''1'''
 +
| align=center| 63-72=-9
 +
|-
 +
| align=center| 3
 +
| align=center| 15:21
 +
| align=center| 9:21
 +
| align=center| x
 +
| align=center| 12:21
 +
| align=center| 12:21
 +
| align=center| '''0'''
 +
| align=center| 48-84=-36
 +
|-
 +
| align=center| 4
 +
| align=center| '''21:19'''
 +
| align=center| '''21:13'''
 +
| align=center| '''21:12'''
 +
| align=center| x
 +
| align=center| 11:21
 +
| align=center| '''3'''
 +
| align=center| 74-65=+9
 +
|-
 +
| align=center| 5
 +
| align=center| 11:21
 +
| align=center| '''21:17
 +
| align=center| '''21:12'''
 +
| align=center| '''21:11'''
 +
| align=center| x
 +
| align=center| '''3'''
 +
| align=center| 74-61=+13
 +
|}
 +
 +
''' Celkové pořadí '''
 +
 +
Zlato: Andulka & Zbyněk
 +
 +
Stříbro: Aleš & Výběr z CIVu a blízkého okolí (Zbyněk, Kamil, Raďa, Raďa)
 +
 +
Bronz: Jirouch & Husťa
 +
 +
4. místo: Miloš & Miloš
 +
 +
5. místo: Pepa & Jarda
 +
 +
=== Poznámky pro příští ročník ===
 +
* zápas do 21 bodů odehrajeme v průměru za 10 minut
 +
* závazné přihlášky ;-)
 +
* zřízení míčo-podavačské hlídky :-)
  
 
==Orientační běh==
 
==Orientační běh==
 +
===Výsledky orientačního běhu===
 +
Shrnutí: Všichni závodníci úspěšně dokončili závod, tzn. všichni se vrátili v časovém limitu a nalezli všechny soutěžní kontroly. Trať byla dlouhá  2750m a čítala 5 kontrolních bodů. Mapy závodníkům budou vráceny při vyhlášení výsledků.
 +
 +
{| border=1
 +
|+ Soutěžní kategorie '''Děti'''
 +
! Pořadí !! Závodník !! Dosažený čas
 +
|-
 +
| align=center | 1. || Boříci || align=center | 64:00
 +
|-
 +
| align=center | 2.-3.|| Ríšojc ||align=center| 99:39
 +
|-
 +
| align=center | 2.-3.||Káťa || align=center | 99:39
 +
|}
 +
 +
 +
{| border=1
 +
|+ Soutěžní kategorie '''Dospělí'''
 +
! Pořadí !! Závodník !! Dosažený čas
 +
|-
 +
| align=center | 1. || Nepája || align=center | 20:54
 +
|-
 +
| align=center | 2. || Alt || align=center | 28:47
 +
|-
 +
| align=center | 3. || List || align=center | 31:40
 +
|-
 +
| align=center | 4. || Ráďa || align=center | 38:53
 +
|-
 +
| align=center | 5. || Honza || align=center | 41:27
 +
|-
 +
| align=center | 6. || Peťa a Lucka || align=center | 44:57
 +
|-
 +
| align=center | 7. || Houmles || align=center | 62:06
 +
|}
 +
 
==Petanque==
 
==Petanque==
  
Řádka 248: Řádka 395:
 
'''Nahlášení účastníci:'''
 
'''Nahlášení účastníci:'''
 
# Petrovic
 
# Petrovic
# Pabianova Lucie (k)
+
# <strike>Pabianova Lucie</strike> (k)
 
# Hanousek
 
# Hanousek
 
# Janecek
 
# Janecek
Řádka 260: Řádka 407:
 
# Simekm
 
# Simekm
 
# Tpinkas
 
# Tpinkas
 +
# Rida (+1,5) (k)
 +
# M. Slosar (k)
 +
# Fanda
  
 
k  = přinese koule na petanque
 
k  = přinese koule na petanque
  
 
+1 = přinese další osobu na petanque
 
+1 = přinese další osobu na petanque
 +
 +
===Výsledky===
 +
<pre>
 +
pořadí č.družstva vyhráno bodů prohráno bodů počet zápasů průměr výhry prohry
 +
1. Fanda + Bike 35 21 5 1,667 5 0
 +
2. Dave + Miloš 42 28 7 1,500 6 1
 +
3. Pája + List 32 17 5 1,882 4 1
 +
4. Tom + Deadman 23 20 5 1,150 3 2
 +
5. Bodík + Pepa 39 35 6 1,114 3 3
 +
6. Šmrha + Šimek M. 23 27 5 0,852 2 2
 +
7. Aleš + Ráďa 19 24 4 0,792 1 3
 +
8. Martin + Renáta 17 23 4 0,739 1 4
 +
9. Ondrouš + Jarda 13 28 4 0,464 0 4
 +
10. Alt + Kačka 10 14 2 0,714 0 2
 +
11. Pája-DB + Thomas 7 14 2 0,500 0 2
 +
12. Poliš + Houmles 7 14 2 0,500 0 2
 +
13. Zdeněk + Bára 6 7 1 0,857 0 1
 +
14. Kňourkovic 7 6 1 1,167 1 0
 +
15. X3 + Lucka 0 0 0 0 0 0
 +
</pre>
  
 
==Dětská olympiáda==
 
==Dětská olympiáda==
 +
 +
Pro nedostatek dětí zrušeno.
  
 
==Bowling==
 
==Bowling==
Řádka 281: Řádka 453:
 
''Neni dulezite zvitezit, ale VYHRAT ;]]
 
''Neni dulezite zvitezit, ale VYHRAT ;]]
  
 
+
===Výsledky===
 +
<pre>
 +
Všichni účastnící odpoledního Bowlingu byli s výsledky jistě velmi spokojeni,
 +
nejspíše vyhráli všichni zúčastnění. Zda a v jakém složení se konala večerní
 +
část - to ale opravdu netuším, natož jak dopadla.  X3
 +
</pre>
  
 
=Přihlášky a příspěvky=
 
=Přihlášky a příspěvky=
 
* do jednotlivých disciplín se přihlaš přímo u garantů
 
* do jednotlivých disciplín se přihlaš přímo u garantů
 
* příspěvek na občerstvení a sportoviště je 100 kč (děti a vojsko polovic), vybírá limonádový P@ja.
 
* příspěvek na občerstvení a sportoviště je 100 kč (děti a vojsko polovic), vybírá limonádový P@ja.

Aktuální verze z 10:50, 14 srpen 2007

Obsah

[editovat] Místo a čas

Borský park v pondělí 14. srpna 2006 od brzkých dopoledních hodin až do večera.

[editovat] Orientační program a garanti

  • Dopoledne:
    • tenis (bodik@civ...),
    • volejbal (apadrta@civ..., dkuba@civ...)
  • Odpoledne:
    • orientační běh (petr@civ...),
    • petanque (petrovic@civ...),
    • dětská olympiáda (staskov@civ...)
    • bowling: AFTERNOON CHAMPIONSHIP (x3dw@civ...)
  • Večer:
    • bowling: BLACK NIGHT TOURNAMENT (x3dw@civ...)
  • Po celý den:
    • občerstvení (alt@civ...).

[editovat] Tenis

  • zacatek v 14082006 v 0900 CET
  • rozcvicka v 14082006 v 0730 UCT

[editovat] Zapsani

  1. bodik
  2. altik
  3. Jindra Knourek
  4. Paja Janecek -A
  5. Michal Petrovic
  6. Zdenek Sustr -A
  7. Jiri Borik
  8. Pavel Smrha (muze pujcit raketu) -A
  9. Dolf (muze pujcit raketu) -A
  10. List
  11. P@ja
  12. Lubos (muze pujcit raketu) -A
  13. Mr. Spozor Kotora -A
  14. Milan X3 Kalupinek Michajlov
  15. a jeho Lucka Kalupinka, chvili Sustr1, nakonec Ráďa Gizová

[editovat] Herni system a vysledky

[editovat] Skupina A

  • zakladni skupina
A1RudolfKejzlarSustr
RudolfX0:66:1
Kejzlar6:0X6:0
Sustr1:60:6X
A2SmrhaKotoraJanecek
SmrhaX1:60:6 (ale těsně ;)
Kotora6:1X1:6
Janecek6:06:1X
  • vysledky podle poradi v zakladnich skupinach
A1.1 - KejzlarA2.1 - Janecek
A1.2 - RudolfA2.2 - Kotora
A1.3 - ŠustrA2.3 - Šmrha

teorie

  • semifinale
    • A1.1 vs. A2.2 = X1, X2
    • A1.2 vs. A2.1 = Y1, Y2
    • A3.3 vs. A2.3 = 5. a 6. misto
  • finale
    • X1 vs. Y1 = 1. a 2. misto
    • X2 vs. Y2 = 3. a 4. misto

skutečnost Rudolf po základní skupině odstoupil pro zranění svalu. Finále skupiny A se hrálo stylem základní skupiny a výsledek?

  1. Janeček
  2. Kotora
  3. Kejzlar
  4. Šmrha
  5. Šustr
  6. Rudolf - odstoupil

[editovat] Skupina B

  • zakladni skupina
B1BodoAltschmiedKnourek
BodoX5:70:6
Altschmied7:5X6:2
Knourek6:02:6X
B2PetrovicBorikSvamberg
PetrovicX5:7 (ale těsně :)5:7
Borik7:5X6:2
Svamberg7:52:6X
B3JindraMichajlovRáďa Gizová
JindraX5:73:6
Michajlov7:5X3:6
Ráďa Gizová6:36:3X
  • vysledky podle poradi v zakladnich skupinach
B1.1 - AltschmiedB2.1 - BoříkB3.1 - Ráďa Gizová
B1.2 - KňourekB2.2 - ŠvambergB3.2 - Michajlov
B1.3 - BodóB2.3 - PetrovičB3.3 - Jindra
  • a finale
B1.1 - AltB2.1 - BorikB3.1 - Rada
B1.1 - AltX3:60:6
B2.1 - Borik6:3X1:6
B3.1 - Rada6:06:1X
  • a zbytek
B1.2 - KnourekB2.2 - SvambergB3.2 - Michajlov
B1.2 - KnourekX6:36:3
B2.2 - Svamberg3:6Xnehrano
B3.2 - Michajlov3:6nehranoX
B1.3 - bodikB2.3 - PetrovicB3.3 - Jindra
B1.3 - bodikX4:60:6
B2.3 - Petrovic6:4X3:6
B3.3 - Jindra6:06:3X


Celkové výsledky

  1. Ráďa Gizová
  2. Bořík
  3. Alt
  4. Rida
  5. Svamberg (-1 zapas)
  6. Michajlov (-1 zapas)
  7. Jindra
  8. Petrovic
  9. bodik

[editovat] Beach Volejbal

[editovat] Doba konání

  • 14.8. od 10:00 do 13:30
  • v 10 hodin se začíná hrát - je potřeba být na místě o něco dříve a vyzvednout míč, rozcvičit se a podobně

[editovat] Nahlášení účastníci

  1. Šlosarová
  2. Růžovka
  3. Martínek
  4. Mulač
  5. Procházka
  6. Pepa od databázistů (sorry celé jméno eště neznám)
  7. Padrta
  8. Peckert
  9. Kuba
  10. Buriánek (asi)
  • Uzávěrka playlistu 9.8. v 16:16 (apadrta@civ.zcu.cz)

[editovat] Pravidla hry

  • hřiště je o metr užší a o dva metry kratší (tj. na každé polovině chybí 1 metr) než klasické hřiště
  • hraje se trošku jiným míčem, které létá pomaleji
  • stejná jako u "normálního" volejbalu až na
    • příjem a hra přes síť nesmí být prsty
    • případný blok (v našich podmínkách hypotetická možnost ;-)) se počítá do celkového počtu doteků míče

[editovat] Systém hry

  • záleží na počtu účastníků
  • momentálně je pět týmů
    • každý s každým jeden set do 21 bodů
    • celkem 10 zápasů, odhadovaná celková doba trvání 3:20
  • pro šest týmů
    • dvě skupiny (A a B) po třech, každý s každým
    • podle umístění ve skupinách hra o 1-2, 3-4 a 5-6 misto
    • celkem 9 zápasů, odhadovaná clková doba trvání 3:00
  • podle času pak případně nějaké volné pinknutí pro další zájemce

[editovat] Závěrečné poznámky

  • mančafty jsou po dvou lidech - domluvte se kdo s kým bude hrát, nebo vás direktivně rozdělí Aleš a Dejv :-)

[editovat] Skutečná účast ;-)

Tým #1: Andulka & Zbyněk

Tým #2: Miloš & Miloš

Tým #3: Pepa & Jarda

Tým #4: Jirouch & Husťa

Tým #5: Aleš & Výběr z CIVu a blízkého okolí (Zbyněk, Kamil, Raďa, Raďa)


[editovat] Výsledky

Výsledky zápasů

1 2 3 4 5 Výhry Skóre
1 x 21:12 21:15 19:21 21:11 3 82-59=+23
2 12:21 x 21:9 13:21 17:21 1 63-72=-9
3 15:21 9:21 x 12:21 12:21 0 48-84=-36
4 21:19 21:13 21:12 x 11:21 3 74-65=+9
5 11:21 21:17 21:12 21:11 x 3 74-61=+13

Celkové pořadí

Zlato: Andulka & Zbyněk

Stříbro: Aleš & Výběr z CIVu a blízkého okolí (Zbyněk, Kamil, Raďa, Raďa)

Bronz: Jirouch & Husťa

4. místo: Miloš & Miloš

5. místo: Pepa & Jarda

[editovat] Poznámky pro příští ročník

  • zápas do 21 bodů odehrajeme v průměru za 10 minut
  • závazné přihlášky ;-)
  • zřízení míčo-podavačské hlídky :-)

[editovat] Orientační běh

[editovat] Výsledky orientačního běhu

Shrnutí: Všichni závodníci úspěšně dokončili závod, tzn. všichni se vrátili v časovém limitu a nalezli všechny soutěžní kontroly. Trať byla dlouhá 2750m a čítala 5 kontrolních bodů. Mapy závodníkům budou vráceny při vyhlášení výsledků.

Soutěžní kategorie Děti
Pořadí Závodník Dosažený čas
1. Boříci 64:00
2.-3. Ríšojc 99:39
2.-3. Káťa 99:39


Soutěžní kategorie Dospělí
Pořadí Závodník Dosažený čas
1. Nepája 20:54
2. Alt 28:47
3. List 31:40
4. Ráďa 38:53
5. Honza 41:27
6. Peťa a Lucka 44:57
7. Houmles 62:06

[editovat] Petanque

Ahoj, jak vsichni jiz jiste vite mam na starost petanque, prosim tedy zajmce o tuto hru necht se mi prihlasi...

Kdo vaha a nevi presne o jakou hru se jedna, vzpomente si napriklad na francouske komedie s Louis de Funesem a jejich zabavnou hru hazeni kouli na francouskych plazich... to je presne ono, zakladni pravidla viz priloha.

Na zaver bych jeste poprosil kazdeho kdo ma vlastni petanque, zda by jej na LPScup nepujcil. Shromazdiste u me v kancelari:-)

Michal.

Nahlášení účastníci:

  1. Petrovic
  2. Pabianova Lucie (k)
  3. Hanousek
  4. Janecek
  5. List (+1)
  6. Mulac
  7. Indy (+1?) (k)
  8. Sustr (+1?) (k?)
  9. Smrha (k)
  10. Dkuba (k?)
  11. Padrta (+1?)
  12. Simekm
  13. Tpinkas
  14. Rida (+1,5) (k)
  15. M. Slosar (k)
  16. Fanda

k = přinese koule na petanque

+1 = přinese další osobu na petanque

[editovat] Výsledky

pořadí	č.družstva		vyhráno bodů	prohráno bodů	počet zápasů	průměr	výhry	prohry
1.	Fanda + Bike		35		21		5		1,667	5	0
2.	Dave + Miloš		42		28		7		1,500	6	1
3.	Pája + List		32		17		5		1,882	4	1
4.	Tom + Deadman		23		20		5		1,150	3	2
5.	Bodík + Pepa		39		35		6		1,114	3	3
6.	Šmrha + Šimek M.	23		27		5		0,852	2	2
7.	Aleš + Ráďa		19		24		4		0,792	1	3
8.	Martin + Renáta		17		23		4		0,739	1	4
9.	Ondrouš + Jarda		13		28		4		0,464	0	4
10.	Alt + Kačka		10		14		2		0,714	0	2
11.	Pája-DB + Thomas	7		14		2		0,500	0	2
12.	Poliš + Houmles		7		14		2		0,500	0	2
13.	Zdeněk + Bára		6		7		1		0,857	0	1
14.	Kňourkovic		7		6		1		1,167	1	0
15.	X3 + Lucka		0		0		0		0	0	0

[editovat] Dětská olympiáda

Pro nedostatek dětí zrušeno.

[editovat] Bowling

Bowling se bude hrat v nedaleke herne nahore v Lune - vzdusnou carou 100-200m od hlavniho tabora (v zavislosti na jeho presnem umisteni).

Bowling bude zarazen na kultovni CIVackou Olympiadu v tomto roce poprve a hned zrejme ve 2 nezavislych soutezich:

Odpoledni "AFTERNOON CHAMPIONSHIP" pro sirokou verejnost bude casove umisteny az za Tenis, Voleybal a Orientacni beh. Bohuzel paralelni soubeh s Petangem asi nelze zcela vyloucit. Presny cas a pocet rezervovanych drah bude zrejmy az podle vaseho zajmu (= kolik lidi mi prihlasi EMAILEM).

Pripadny vecerni "BLACK NIGHT TOURNAMENT" se dotkne zrejme jen nejstatecnejsiho jadra ucastnicke zakladny a bude dustojnym ukoncenim herplneho-sportovne-kulturne-zraciho-nasavaciho dne. Pro tento nocni souboj se neni treba zatim rezervovat, ucinky alcoholu a potravy + unava po celem dni jiste nase rady solidne procisti.

Obe souteze jsou otevrene pro vsechny vykonnostni kategorie od lamicek (napr. X3) az po profesionaly. Pro pripadne zajemce zde jsou pravidla ale mejte na pameti, ze v herne je automaticke pocitani a techniku hodu nejak tak... vycitite sami ;) Takze priprava byt ani moc nemusi - snad jedine sportovni obuv ktera nedela smouhy na palubkach.

Neni dulezite zvitezit, ale VYHRAT ;]]

[editovat] Výsledky

Všichni účastnící odpoledního Bowlingu byli s výsledky jistě velmi spokojeni, 
nejspíše vyhráli všichni zúčastnění. Zda a v jakém složení se konala večerní 
část - to ale opravdu netuším, natož jak dopadla.  X3

[editovat] Přihlášky a příspěvky

  • do jednotlivých disciplín se přihlaš přímo u garantů
  • příspěvek na občerstvení a sportoviště je 100 kč (děti a vojsko polovic), vybírá limonádový P@ja.
Osobní nástroje
Jmenné prostory

Varianty
Zobrazení
Akce
Kdo jsem
Navigace
Často hledaná témata
Nástroje