Poškození JIS karty

Z Support
(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
Řádka 4: Řádka 4:
 
[[Soubor:campus-bory1sipka.jpg|right]]
 
[[Soubor:campus-bory1sipka.jpg|right]]
  
Dostavte se osobně na [[:Kategorie:HelpDesk|HelpDesk CIV]]. V případě mechanického poškození karty propadá kauce a musíte znovu uhradit manipulační poplatek ve výši 100Kč na účet 143 929 001/5500. Jako variabilní symbol platby uveďte své celé rodné číslo bez lomítka (např.: 8252127143, tj. vynechejte znak "/", ale uveďte všech deset čísel).  
+
Dostavte se osobně na [[:Kategorie:HelpDesk|HelpDesk CIV]]. V případě mechanického poškození karty propadá kauce a musíte znovu uhradit manipulační poplatek ve výši 100Kč na účet 143 929 001/5500. Jako variabilní symbol platby uveďte své celé rodné číslo bez lomítka (např.: 8252127143, tj. vynechejte znak "/", ale uveďte všech deset čísel). Nová karta vám bude vyrobena do tří dnů ode dne přičtení platby na účet ZČU.
  
Bude-li karta shledána vadnou a zároveň nebude mechanicky poškozena, bude výměna bezplatná.  
+
Bude-li karta shledána vadnou a zároveň nebude mechanicky poškozena, bude výměna bezplatná a novou kartu Vám připravíme během následujících tří dnů.
  
Novou kartu Vám připravíme během následujících tří dnů.
+
 
 +
'''Nově vyrobenou kartu je nutno opětovně zaregistrovat v univerzitní knihovně.'''
  
 
==Poznámka==
 
==Poznámka==
  
Předtím než přijdete svoji kartu (nepoškozenou) rekamovat, přesvědčte se prosím, zda ji používáte v souladu s [[Návod na používání JIS karty|návodem]].
+
Předtím než přijdete svoji kartu reklmovat, přesvědčte se prosím, zda ji používáte v souladu s [[Návod na používání JIS karty|návodem]].
  
 
[[Soubor:JISka.jpg]]
 
[[Soubor:JISka.jpg]]
 
[[Kategorie:JIS]]
 
[[Kategorie:JIS]]

Verze z 18:23, 1 duben 2010

Karta JIS je bezdotyková čipová karta vybavená bezpečným šifrovacím procesorem. Je bezúdržbová a při běžném používání nedochází prakticky k žádnému opotřebení. Kartu lze poškodit vlastně jen mechanicky, a to buď bezohledným zacházením nebo pokusem o "rozebrání". Závady elektroniky jsou naprosto výjimečné. Poškození nebo zničení karty jde na vrub uživatele - kauce propadá.

Výměna karty

Campus-bory1sipka.jpg

Dostavte se osobně na HelpDesk CIV. V případě mechanického poškození karty propadá kauce a musíte znovu uhradit manipulační poplatek ve výši 100Kč na účet 143 929 001/5500. Jako variabilní symbol platby uveďte své celé rodné číslo bez lomítka (např.: 8252127143, tj. vynechejte znak "/", ale uveďte všech deset čísel). Nová karta vám bude vyrobena do tří dnů ode dne přičtení platby na účet ZČU.

Bude-li karta shledána vadnou a zároveň nebude mechanicky poškozena, bude výměna bezplatná a novou kartu Vám připravíme během následujících tří dnů.


Nově vyrobenou kartu je nutno opětovně zaregistrovat v univerzitní knihovně.

Poznámka

Předtím než přijdete svoji kartu reklmovat, přesvědčte se prosím, zda ji používáte v souladu s návodem.

JISka.jpg

Osobní nástroje
Jmenné prostory

Varianty
Zobrazení
Akce
Kdo jsem
Navigace
Často hledaná témata
Nástroje