První krůčky

Z Support
(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
(Hmmm tak uz snad...)
Řádka 75: Řádka 75:
  
 
= Základní informace z letáku =
 
= Základní informace z letáku =
Při přebírání JIS karty jste obdrželi letáček, obsahující základní popis služeb. Pokud jste jej ztratili nebo dáváte přednost elektronické verzi, stáhněte si [[http://support.zcu.cz/images/e/ea/Letak_A5_PK2014.pdf|ji ve formátu PDF]].  
+
Při přebírání JIS karty jste obdrželi letáček, obsahující základní popis služeb. Pokud jste jej ztratili nebo dáváte přednost elektronické verzi, stáhněte si [http://support.zcu.cz/images/e/ea/Letak_A5_PK2014.pdf ji ve formátu PDF].  
  
  
Řádka 84: Řádka 84:
 
|<imagemap>
 
|<imagemap>
 
  Image:300px-PK2014-letak-nahled.png|300px|
 
  Image:300px-PK2014-letak-nahled.png|300px|
  rect 1 1 1754 1240 [http://support.zcu.cz/images/e/ea/Letak_A5_PK2014.pdf]
+
  rect 1 1 1754 1240 [mediaLetak_A5_PK2014.pdf]
 
  desc none
 
  desc none
 
  </imagemap>  
 
  </imagemap>  
Řádka 95: Řádka 95:
 
</center>
 
</center>
  
= Pokud hledáte cestu z nudy =
+
= Hledáte cestu z nudy? =
Nebo se obáváte nezáživnosti IT dokumentace, zkuste obrázkovou verzi, kde není prostor pro příliš zbytečného textu - [[http://support.zcu.cz/index.php/Civenka_-_Komix|zkuste komixovou variantu]].  
+
Nebo se obáváte nezáživnosti IT dokumentace? Zkuste obrázkovou verzi, kde není prostor pro příliš zbytečného textu - [http://support.zcu.cz/index.php/Civenka_-_Komix komixovou variantu].  
  
 
= Ještě více informací =
 
= Ještě více informací =

Verze z 14:17, 12 září 2014

Honí se vám hlavou znepokojovivé myšlenky jako "Jak se mám vyznat ve výpočetním prostředí? Jak vlastně získat email? Co udělat jako první? Jak nic neopomenout? První krůčky ve výpočetním prostředí vám usnadní tato stránka, kde jsou sepsány potřebné činnosti při nástupu na univerzitu.

Obsah

Rychlý přehled činností

Jste-li už přehlceni informacemi a tedy se vám nechce nic řešit, postupujte prostě podle tohoto návodu krok za krokem.

| PředzápisJIS karta studentajis.zcu.czHelpDesk BoryRegistrace orion konta orion kontajis.zcu.czSouhlas se změnou hesla po telefonuNastavení wifi připojeníSlušby pro studentySlužby pro zaměstnanceJIS karta zaměstnancejis.zcu.czHelpDesk CIVHelpDeskKonto OrionPK12-Rozcestnik-02.png


Základní informace z letáku

Při přebírání JIS karty jste obdrželi letáček, obsahující základní popis služeb. Pokud jste jej ztratili nebo dáváte přednost elektronické verzi, stáhněte si ji ve formátu PDF.


Error: nebyl nalezen žádný platný odkaz na konci řádku 3

http://support.zcu.cz/images/e/ea/Letak_A5_PK2014.pdf300px-PK2014-letak-nahled2.png

Hledáte cestu z nudy?

Nebo se obáváte nezáživnosti IT dokumentace? Zkuste obrázkovou verzi, kde není prostor pro příliš zbytečného textu - komixovou variantu.

Ještě více informací

Toužíte-li po ucelenějším a ještě podrobnějším popisu služeb a dostupných možností, máte k dispozici archiv vydaných sborníků. Sborníky v tištěné podobě jsou do vyčerpání zásob k dispozici na HelpDesku CIV. U sborníků se starším datem vydání berte prosím v úvahu, že informační systémy se průběžně mění a zdokonalují, takže aktuální stav nemusí odpovídat popisu ve sborníku.

V případě pochybností použijte aktuální dokumentaci na webu http://support.zcu.cz nebo kontaktujte HelpDesk CIV.

Osobní nástroje
Jmenné prostory

Varianty
Zobrazení
Akce
Kdo jsem
Navigace
Často hledaná témata
Nástroje