SecFest2015

Z Support
(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
m (pridani odrazek)
Řádka 1: Řádka 1:
Seminář se koná 2. prosince 2015, v UP 108 od 15:00 hodin. Hlavním zaměřením jsou novinky z oblasti IT bezpečnosti, práva na internetu a shrnutí aktuálního stavu. Živá diskuse je velmi vítaná, připravte si své dotazy!
+
Seminář se koná 2. prosince 2015, v UP 108 od 15:00 hodin. Hlavním zaměřením jsou novinky z oblasti IT bezpečnosti, práva na internetu a shrnutí aktuálního stavu. Živá diskuse je velmi vítaná, připravte si dotazy!
  
* Jakým způsobem probíhá řešení bezpečnostních incidentů na ZČU a proč vlastně je '''"Pohovor s pracovníky CIV"''' tou lepší variantou ukáže člen bezpečnostního týmu WIRT, PETR ŽÁK.
+
* Jakým způsobem probíhá řešení bezpečnostních incidentů na ZČU a proč vlastně je '''"Pohovor s pracovníky CIV"''' tou lepší variantou ukáže člen bezpečnostního týmu [[WIRT]], '''Petr Žák'''.
  
* Krátký rozbor situace kolem sběru '''telemetrie ve Windows 10''' a důvěryhodnosti informací na webu předvede CIVák, KAREL NYKLES.
+
* Krátký rozbor situace kolem sběru '''telemetrie ve Windows 10''' a důvěryhodnosti informací na webu předvede CIVák, '''Karel Nykles'''.
  
* PAVEL KÁCHA, z CESNETu, ukáže jak a proč necháváme na internetu nevědomky tisíce stop, díky nimž '''anonymita''' jako taková '''přestává existovat'''.
+
* '''Pavel Kácha''' z [http://cesnet.cz CESNETu], ukáže jak a proč necháváme na internetu nevědomky tisíce stop, díky nimž '''anonymita''' jako taková '''přestává existovat'''.
  
* Nejen autorské '''právo na internetu''' a nejzávažnější IT bezpečnostní události uplynulého roku představí JAN KOLOUCH, na jehož živé přednášky pravidelně navazuje vášnivá diskuse.
+
* Nejen autorské '''právo na internetu''' a nejzávažnější IT bezpečnostní události uplynulého roku představí '''Jan Kolouch''', na jehož živé přednášky pravidelně navazuje vášnivá diskuse.
  
* Akcí provází Aleš Padrta, člen bezpečnostního týmu WIRT.
+
* Akcí provází '''Aleš Padrta''', člen bezpečnostního týmu [[WIRT]].
  
 
[[Kategorie:PR]]
 
[[Kategorie:PR]]

Verze z 23:07, 10 listopad 2015

Seminář se koná 2. prosince 2015, v UP 108 od 15:00 hodin. Hlavním zaměřením jsou novinky z oblasti IT bezpečnosti, práva na internetu a shrnutí aktuálního stavu. Živá diskuse je velmi vítaná, připravte si dotazy!

  • Jakým způsobem probíhá řešení bezpečnostních incidentů na ZČU a proč vlastně je "Pohovor s pracovníky CIV" tou lepší variantou ukáže člen bezpečnostního týmu WIRT, Petr Žák.
  • Krátký rozbor situace kolem sběru telemetrie ve Windows 10 a důvěryhodnosti informací na webu předvede CIVák, Karel Nykles.
  • Pavel Kácha z CESNETu, ukáže jak a proč necháváme na internetu nevědomky tisíce stop, díky nimž anonymita jako taková přestává existovat.
  • Nejen autorské právo na internetu a nejzávažnější IT bezpečnostní události uplynulého roku představí Jan Kolouch, na jehož živé přednášky pravidelně navazuje vášnivá diskuse.
  • Akcí provází Aleš Padrta, člen bezpečnostního týmu WIRT.
Osobní nástroje
Jmenné prostory

Varianty
Zobrazení
Akce
Kdo jsem
Navigace
Často hledaná témata
Nástroje