Seznam lokálních správců

Z Support
(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
m (Změna správce KKE)
Řádka 173: Řádka 173:
 
|-
 
|-
 
| AIESEC
 
| AIESEC
 +
| -
 
| Marek Čech
 
| Marek Čech
 
|-
 
|-

Verze z 10:21, 20 únor 2012

Lokální správce je člověk, který se stará o výpočetní techniku konkrétního útvaru ZČU. Jestliže nevíte, kdo se na vašem útvaru stará o IT, můžete nahlédnout do následující tabulky. Kontakt na svého lokálního správce pak zjistíte například ze stránek http://phone.zcu.cz. Vzhledem k tomu, že není povinnost hlásit CIVu stav lokálních správců, mohou být v tabulce zastaralé nebo neúplné údaje. Prosíme kontaktujte nás s případnou žádostí o aktualizaci.


Fakulta Katedra Pracovník
FAV KFY Kubásek Milan
KIV Pešička Ladislav
Matějka Luboš
KKY Flídr Miroslav
KMA Nejedlý Jan
KME Horák Miroslav
FEK KEF Plzeň: Eckhardt Kamil, Berka Josef
Cheb: Pimek Stanislav, Santo Michal
KEU Plzeň: Eckhardt Kamil, Berka Josef
Cheb: Pimek Stanislav, Santo Michal
KIP Plzeň: Eckhardt Kamil, Berka Josef
Cheb: Pimek Stanislav, Santo Michal
KJA Plzeň: Eckhardt Kamil, Berka Josef
Cheb: Pimek Stanislav, Santo Michal
KMO Plzeň: Eckhardt Kamil, Berka Josef
Cheb: Pimek Stanislav, Santo Michal
KSO Plzeň: Eckhardt Kamil, Berka Josef
Cheb: Pimek Stanislav, Santo Michal
FEL KAE + všechny Basl Jiří
KEE Noháč Karel
KET  ?
KEV  ?
KTE  ?
FF DFF Křepel Václav
KAJ Hvězda Pavel
KAG Kubernát Václav
KAR Eckhardt Kamil
KSA Křepel Václav
KSS Křepel Václav
KBS Křepel Václav
KFI Křepel Václav
KAP Křepel Václav
KRO Křepel Václav
KSJ Křepel Václav
FPE všechny Pátek Jiří
FST KKE Beneš Jan
KKS Čermák Roman
KTO Matějka Jan
KPV Mašek Milan
KMM Vnouček Milan
KTS  ?
UU107, UL107 Hynek Martin
vctt Vnouček Milan
FPR  ? Karel Řezáč
FZS všechny CIV
REK všechny CIV
Koleje všechny Seznam je na samostatné stránce
Mimofakultní SRA Karel Řezáč, Mikulášková Ilona (sekretářka), šéf útvaru Petr Beneš (pebenes)
Knihovna (UK) Katolická Barbora
NTC Medlín Rostislav, Procházka Václav
147.228.193.0/24 Gangur Mikuláš, Santo Michal
Knihovna Cheb Tomanová Jana, Santo Michal
UUD Pfauser Petr
UJP Rychtera Roman
UCV Stibor Tomáš
Mimouniverzitní BKB (Bílý kruh bezpečí) Veronika Sedláčková
SUS (Stavovská unie studentů) Jiří Sojka
program Tandem Jiří Fictum
AIESEC - Marek Čech
Osobní nástroje
Jmenné prostory

Varianty
Zobrazení
Akce
Kdo jsem
Navigace
Často hledaná témata
Nástroje