Soubor:Seznámení s IS-STAG 2005.pdf

Z Support
Verze z 16:56, 8 únor 2006; Svamberg (diskuse | příspěvky)

(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Přejít na: navigace, hledání
Seznámení_s_IS-STAG_2005.pdf(velikost souboru: 2,54 MB, MIME typ: application/pdf)

Informační systém studijní agendy IS/STAG představuje aplikaci, která dnes zabezpečuje veškeré evidence týkající se studenta, studijních programů, studijních oborů, studijních plánů, předmětů, rozvrhovaných akcí, zápisů studentů na předměty, zápisů studentů na rozvrhové akce, zápisů studentů na zkoušky, studentů - uchazečů (přijímací řízení), studentů - absolventů (vystavování závěrečných dokumentů), matriky studentů, evaluace (sledování kvality) studia.

Aplikace IS/STAG je vyvíjena na ZČU nad databázovým systémem Oracle a kromě ZČU ji používá několik dalších vysokých škol v České republice. Studijní agenda (jako program) je nasazena především v učebnách, ale k nejčastěji používaným funkcím je umožněn i přístup přes internet pomocí webového prohlížeče.

Historie souboru

Kliknutím na datum a čas se zobrazí tehdejší verze souboru.

Datum a časRozměryUživatelKomentář
současná16:56, 8 únor 2006 (2,54 MB)Svamberg (diskuse | příspěvky)Informační systém studijní agendy IS/STAG představuje aplikaci, která dnes zabezpečuje veškeré evidence týkající se studenta, studijních programů, studijních oborů, studijních plánů, předmětů, rozvrhovaných akcí, zápisů studentů

Na soubor odkazují tyto 2 stránky:

Osobní nástroje
Jmenné prostory

Varianty
Zobrazení
Akce
Kdo jsem
Navigace
Často hledaná témata
Nástroje