Soutěž - JIS karta v SVK

Z Support
(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
 
(Nejsou zobrazeny 3 mezilehlé verze od 2 uživatelů.)
Řádka 1: Řádka 1:
[[Soubor:JIS v SVK.jpg|right|400px]]
+
{{archivováno|37114}}
Držitelé JIS karty ji mohou nově používat i ve Studijní a vědecké knihovně Plzeňského kraje jako čtenářský průkaz. Pokud si JIS kartu v SVK zaregistrují do 31.1.2013, mohou navíc vyhrát elektronickou čtečku knih. Přihlášky do soutěže jsou k dispozici u informačního pultu SVK.
+
 
+
== Pravidla soutěže ==
+
Pravidla soutěže pro držitele JIS karet Západočeské univerzity v Plzni registrovaných Studijní a vědeckou knihovnou Plzeňského kraje (dále jen SVK) jako průkaz čtenáře o elektronickou čtečku knih.
+
 
+
'''Provozovatel a organizátor soutěže'''
+
 
+
Provozovatelem a organizátorem soutěže je Západočeská univerzita v Plzni (dále jen ZČU), se sídlem Univerzitní 2732/8, 306 14, Plzeň, IČ: 49777513.
+
 
+
'''Doba trvání soutěže'''
+
 
+
Soutěž probíhá od 12.12.2012 8:00 hodin do 31.1.2013 19:00 hod.
+
 
+
'''Účastníci soutěže'''
+
 
+
Soutěže se mohou zúčastnit všichni držitelé personifikovaných identifikačních karet ZČU (dále jen JIS karta). Držiteli JIS karet jsou studenti, zaměstnanci a účastníci programu celoživotního vzdělávání ZČU. Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci ZČU, kteří se podíleli na přípravě projektu využití JIS karty SVK jako průkazu čtenáře a členové losovací komise, jakož i osoby jim blízké.
+
 
+
'''Výhra'''
+
 
+
Výhrou v soutěži je elektronická čtečka v hodnotě cca 4.000,- Kč. Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
+
 
+
'''Podmínky soutěže'''
+
 
+
Do soutěže budou zařazeni všichni držitelé JIS karty, kteří si v době platnosti soutěže zaregistrují JIS kartu jako průkaz čtenáře SVK a při registraci vyjádří s účastí v soutěži souhlas. SVK předá ZČU čísla takto zaregistrovaných JIS karet.
+
 
+
ZČU vylosuje z předaného seznamu zaregistrovaných JIS karet jedno číslo JIS karty, jejíž držitel obdrží elektronickou čtečku knih v hodnotě cca 4.000,- Kč. Výherce bude ZČU kontaktován prostřednictvím e-mailu. Výherce si bude moci výhru převzít v kanceláři vnějších vztahů ZČU od 11. února 2013 do 31. března 2013.
+
 
+
'''Souhlas'''
+
 
+
Účastí v soutěži vyjadřuje účastník svůj souhlas s pravidly soutěže a zavazuje se je plně dodržovat.
+
 
+
Účastník soutěže účastí v soutěži zároveň souhlasí s tím, aby SVK předala ZČU jeho přihlášku do soutěže a číslo jeho JIS karty za účelem provedení losování výherního čísla JIS karty. Udělení souhlasu je dobrovolné a tento souhlas může být kdykoli odvolán.
+
 
+
'''Práva ZČU'''
+
 
+
ZČU soutěže si vyhrazuje právo kdykoliv změnit nebo upravit pravidla soutěže či soutěž úplně zrušit bez udání důvodu a stanovení náhrady.
+
 
+
Úplná pravidla soutěže jsou po celou dobu jejich platnosti k nahlédnutí na adrese SVK Smetanovy sady 179/2, Vnitřní Město, Plzeň 3, v čase otevírací doby SVK.
+
 
+
Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou ani alternativně plnit.
+

Aktuální verze z 14:06, 14 duben 2020

Tato stránka byla archivována
Obsah stránky již nereflektuje aktuální stav IT prostředí na ZČU. Její obsah lze použít pouze pro studijní účely.
Pro zobrazení původního textu klikněte zde.
Osobní nástroje
Jmenné prostory

Varianty
Zobrazení
Akce
Kdo jsem
Navigace
Často hledaná témata
Nástroje