Support

Z Support
(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
m (oprava závorky)
m (doplněny odkazy, opravy překlepu)
 
(Nejsou zobrazeny 3 mezilehlé verze od 1 uživatele.)
Řádka 1: Řádka 1:
Webový server support.zcu.cz slouží uživatelům výpočetního prostředí Západočeské univerzity jako primární zdroj informací a dokumentace pro každodenní práci s počítačem. Infomrace jsou určeny pro studenty, zaměstnance, ale i správce IT.
+
Webový server [[Hlavní strana|support.zcu.cz]] slouží uživatelům výpočetního prostředí Západočeské univerzity jako primární zdroj informací a dokumentace pro každodenní práci s počítačem. Informace jsou určeny pro studenty, zaměstnance, ale i správce IT.
  
Po poskytované informace zodpovídá [http://www.civ.zcu.cz Centrum informatizace a výpočetní techniky] (CIV-ZČU), resp. [[HelpDesk CIV|HelpDesk CIV]].
+
Za poskytované informace zodpovídá [http://www.civ.zcu.cz Centrum informatizace a výpočetní techniky] (CIV-ZČU), resp. [[:Kategorie:HelpDesk|HelpDesk CIV]].
  
Další užitečné informace v ucelené podobě naleznete v bulletinech, které CIV pravidelně vydává.
+
Další užitečné informace v ucelené podobě naleznete v [[Seznam sborníků CIV a manuálů|bulletinech]], které CIV pravidelně vydává.
 +
 
 +
[[Kategorie:Index]]

Aktuální verze z 12:49, 19 srpen 2006

Webový server support.zcu.cz slouží uživatelům výpočetního prostředí Západočeské univerzity jako primární zdroj informací a dokumentace pro každodenní práci s počítačem. Informace jsou určeny pro studenty, zaměstnance, ale i správce IT.

Za poskytované informace zodpovídá Centrum informatizace a výpočetní techniky (CIV-ZČU), resp. HelpDesk CIV.

Další užitečné informace v ucelené podobě naleznete v bulletinech, které CIV pravidelně vydává.

Osobní nástroje
Jmenné prostory

Varianty
Zobrazení
Akce
Kdo jsem
Navigace
Často hledaná témata
Nástroje