Telekomunikační služby/Pořízení SIM karty

Z Support
< Telekomunikační služby(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
m
m
Řádka 2: Řádka 2:
  
 
==Pořízení SIM karty==
 
==Pořízení SIM karty==
Pro zřízení SIM karty je nutné dle [[Provozní řád telefonie ZČU|Provozního řádu telefonie ZČU]] vyplnit [[Telekomunikační služby/Žádost o vytvoření telefonního účtu IV. kategorie|Žádost o vytvoření telefonního účtu IV. kategorie]] a naskenovanou jí poslat na telefony@service.zcu.cz, na jejím základě Vám bude sděleno telefonní číslo nové SIM karty.
+
1) Pro zřízení SIM karty je nutné dle [[Provozní řád telefonie ZČU|Provozního řádu telefonie ZČU]] vyplnit [[Telekomunikační služby/Žádost o vytvoření telefonního účtu IV. kategorie|Žádost o vytvoření telefonního účtu IV. kategorie]] a naskenovanou jí poslat na telefony@service.zcu.cz, na jejím základě Vám bude sděleno telefonní číslo nové SIM karty.
  
Samotnou SIM kartu si objednávejte přes žádanku na objednávku nebo přímo v objednávkovém systému ZČU jako položku "SIM karta" s cenou 0,- Kč.  
+
2) Samotnou SIM kartu si objednávejte přes žádanku na objednávku nebo přímo v objednávkovém systému ZČU jako položku "SIM karta" s cenou 0,- Kč.  
  
Novou SIM kartu si lze po vyzvání odebrat na [[pracoviště HelpDesku|pracovišti HelpDesku]] pouze proti odevzdání [[Telekomunikační služby/Žádost o vytvoření telefonního účtu IV. kategorie|Žádosti o vytvoření telefonního účtu IV. kategorie]] v papírové formě.
+
3) Novou SIM kartu si lze po vyzvání odebrat na [[pracoviště HelpDesku|pracovišti HelpDesku]] pouze proti odevzdání [[Telekomunikační služby/Žádost o vytvoření telefonního účtu IV. kategorie|Žádosti o vytvoření telefonního účtu IV. kategorie]] v papírové formě.
  
 
==Správa a uživatelské nastavení==
 
==Správa a uživatelské nastavení==

Verze z 16:45, 1 září 2016

Tato stránka obsahuje postup při pořizování služební SIM karty pro zaměstnance ZČU.

Pořízení SIM karty

1) Pro zřízení SIM karty je nutné dle Provozního řádu telefonie ZČU vyplnit Žádost o vytvoření telefonního účtu IV. kategorie a naskenovanou jí poslat na telefony@service.zcu.cz, na jejím základě Vám bude sděleno telefonní číslo nové SIM karty.

2) Samotnou SIM kartu si objednávejte přes žádanku na objednávku nebo přímo v objednávkovém systému ZČU jako položku "SIM karta" s cenou 0,- Kč.

3) Novou SIM kartu si lze po vyzvání odebrat na pracovišti HelpDesku pouze proti odevzdání Žádosti o vytvoření telefonního účtu IV. kategorie v papírové formě.

Správa a uživatelské nastavení

Většina nastavení SIM karty je řízena centrálně. Uživatel má však možnost některé nastavení ovlivnit po přihlášení do portálu Můj T-Mobile.

Osobní nástroje
Jmenné prostory

Varianty
Zobrazení
Akce
Kdo jsem
Navigace
Často hledaná témata
Nástroje