Telekomunikační služby/Pořízení SIM karty

Z Support
< Telekomunikační služby(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
m
m
Řádka 2: Řádka 2:
  
 
==Pořízení SIM karty==
 
==Pořízení SIM karty==
SIM kartu si objednávejte přes žádanku na objednávku nebo přímo v objednávkovém systému ZČU jako položku "SIM karta" s cenou 0,- Kč. Pro zřízení SIM karty je dále nutné dle [[Provozní řád telefonie ZČU|Provozního řádu telefonie ZČU]] vyplnit [[Telekomunikační služby/Žádost o vytvoření telefonního účtu IV. kategorie|Žádost o vytvoření telefonního účtu IV. kategorie]] a naskenovanou jí poslat na telefony@service.zcu.cz.
+
SIM kartu si objednávejte přes žádanku na objednávku nebo přímo v objednávkovém systému ZČU jako položku "SIM karta" s cenou 0,- Kč. Pro zřízení SIM karty je dále nutné dle [[Provozní řád telefonie ZČU|Provozního řádu telefonie ZČU]] vyplnit [[Telekomunikační služby/Žádost o vytvoření telefonního účtu IV. kategorie|Žádost o vytvoření telefonního účtu IV. kategorie]] a naskenovanou jí poslat na telefony@service.zcu.cz, na jejím základě Vám bude sděleno telefonní číslo nové SIM karty.
  
 
Novou SIM kartu si lze po vyzvání odebrat na [[pracoviště HelpDesku|pracovišti HelpDesku]] pouze proti odevzdání této žádosti v papírové formě.
 
Novou SIM kartu si lze po vyzvání odebrat na [[pracoviště HelpDesku|pracovišti HelpDesku]] pouze proti odevzdání této žádosti v papírové formě.

Verze z 16:20, 27 červen 2016

Tato stránka obsahuje postup při pořizování služební SIM karty pro zaměstnance ZČU.

Pořízení SIM karty

SIM kartu si objednávejte přes žádanku na objednávku nebo přímo v objednávkovém systému ZČU jako položku "SIM karta" s cenou 0,- Kč. Pro zřízení SIM karty je dále nutné dle Provozního řádu telefonie ZČU vyplnit Žádost o vytvoření telefonního účtu IV. kategorie a naskenovanou jí poslat na telefony@service.zcu.cz, na jejím základě Vám bude sděleno telefonní číslo nové SIM karty.

Novou SIM kartu si lze po vyzvání odebrat na pracovišti HelpDesku pouze proti odevzdání této žádosti v papírové formě.

Správa a uživatelské nastavení

Většina nastavení SIM karty je řízena centrálně. Uživatel má však možnost některé nastavení ovlivnit po přihlášení do portálu Můj T-Mobile.

Osobní nástroje
Jmenné prostory

Varianty
Zobrazení
Akce
Kdo jsem
Navigace
Často hledaná témata
Nástroje