Telekomunikační služby/Pořízení SIM karty

Z Support
< Telekomunikační služby(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
m (Převod soukromého čísla do ZČU)
(Převod soukromého čísla do ZČU)
Řádka 9: Řádka 9:
  
 
== Převod soukromého čísla do ZČU==
 
== Převod soukromého čísla do ZČU==
Pokud si chcete ponechat Vaše původní soukromé mobilní číslo je nutné si od Vašeho stávajícího operátora vyžádat tzv. ČVOP (Číslo Výpovědi Opuštěného Operátora). Toto získané ČVOP číslo pak napište spolu s Vaším soukromým mobilním číslem do položky "Přidělené telefonní číslo" v [[Telekomunikační služby/Žádost o vytvoření telefonního účtu IV. kategorie|Žádosti o vytvoření telefonního účtu IV. kategorie]]. Pokud je Váš stávající operátor T-Mobile, je nutné ještě při odesílání této naskenované žádosti uvést číslo SIM karty (číslo napsané přímo na Vaší SIM).
+
Pokud si chcete ponechat Vaše původní soukromé mobilní číslo je nutné si od Vašeho stávajícího operátora vyžádat tzv. ČVOP (Číslo Výpovědi Opuštěného Operátora). Toto získané ČVOP číslo pak napište spolu s Vaším soukromým mobilním číslem do položky "Přidělené telefonní číslo" v [[Telekomunikační služby/Žádost o vytvoření telefonního účtu IV. kategorie|Žádosti o vytvoření telefonního účtu IV. kategorie]]. Pokud je Váš stávající operátor T-Mobile, je nutné Váš stávající tarif převést na tarif Twist a v žádosti uvést číslo SIM karty (číslo napsané přímo na Vaší SIM).
  
 
==Správa a uživatelské nastavení==
 
==Správa a uživatelské nastavení==

Verze z 10:19, 27 březen 2018

Tato stránka obsahuje postup při pořizování služební SIM karty pro zaměstnance ZČU.

Pořízení SIM karty

1) Pro zřízení SIM karty je nutné dle Provozního řádu telefonie ZČU vyplnit Žádost o vytvoření telefonního účtu IV. kategorie a naskenovanou jí poslat na telefony@service.zcu.cz, na jejím základě Vám bude sděleno telefonní číslo nové SIM karty.

2) Samotnou SIM kartu si objednávejte přes žádanku na objednávku nebo přímo v objednávkovém systému ZČU (INIS) jako položku "SIM karta" s cenou 0,- Kč.

3) Novou SIM kartu si lze po vyzvání odebrat na pracovišti HelpDesku pouze proti odevzdání Žádosti o vytvoření telefonního účtu IV. kategorie v papírové formě.

Převod soukromého čísla do ZČU

Pokud si chcete ponechat Vaše původní soukromé mobilní číslo je nutné si od Vašeho stávajícího operátora vyžádat tzv. ČVOP (Číslo Výpovědi Opuštěného Operátora). Toto získané ČVOP číslo pak napište spolu s Vaším soukromým mobilním číslem do položky "Přidělené telefonní číslo" v Žádosti o vytvoření telefonního účtu IV. kategorie. Pokud je Váš stávající operátor T-Mobile, je nutné Váš stávající tarif převést na tarif Twist a v žádosti uvést číslo SIM karty (číslo napsané přímo na Vaší SIM).

Správa a uživatelské nastavení

Většina nastavení SIM karty je řízena centrálně. Uživatel má však možnost některé nastavení ovlivnit po přihlášení do portálu Můj T-Mobile.

Osobní nástroje
Jmenné prostory

Varianty
Zobrazení
Akce
Kdo jsem
Navigace
Často hledaná témata
Nástroje