VPN/AnyConnect/Android Honeycomb Orion

Z Support
< VPN(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
m (Instalace)
m (Instalace)
 
(Nejsou zobrazeny 3 mezilehlé verze od 1 uživatele.)
Řádka 1: Řádka 1:
 
__NOTOC__
 
__NOTOC__
Funkce Cisco AnyConnect Secure Mobility klienta byla ověřena pro tablet Samsung Galaxy Tab 8.9 P7300 (WiFi verze).
 
 
 
== Instalace ==
 
== Instalace ==
Nainstalujte si z Android Marketu aplikaci [https://market.android.com/search?q=anyconnect&c=apps Cisco AnyConnect] klient. Podle typu vašeho zařízení, vám budou nabídnuty odpovídající verze. Pokud vám bude nabídnuto více verzí, použijte tu, která nevyžaduje [http://en.wikipedia.org/wiki/Rooting_%28Android_OS%29 root] zařízení.
+
Nainstalujte si z obchodu Google Play aplikaci [https://market.android.com/search?q=anyconnect&c=apps Cisco AnyConnect] klient. Podle typu vašeho zařízení, vám budou nabídnuty odpovídající verze. Pokud vám bude nabídnuto více verzí, použijte tu, která nevyžaduje [http://en.wikipedia.org/wiki/Rooting_%28Android_OS%29 root] zařízení.
  
 
== Vytvoření dočasného připojení ==
 
== Vytvoření dočasného připojení ==
Řádka 16: Řádka 14:
  
 
== Zrušení dočasného připojení ==
 
== Zrušení dočasného připojení ==
Po prvním připojení ke službě VPN se vám automaticky vytvoří profil se jménem '''ZČU VPN''', který nelze smazat. Dočasné připojení s názvem '''vpn.zcu.cz''' proto můžete bez obav smazat.
+
Po prvním připojení ke službě VPN se vám automaticky vytvoří profil se jménem '''ZCU VPN''', který nelze smazat. Dočasné připojení s názvem '''vpn.zcu.cz''' proto můžete bez obav smazat podržením prstu a výběrem '''Delete connection''' z kontextové nabídky.
  
 
[[Soubor:anyconnect_tablet_honeycomb_delete_connection.png]]
 
[[Soubor:anyconnect_tablet_honeycomb_delete_connection.png]]

Aktuální verze z 09:14, 9 březen 2012

[editovat] Instalace

Nainstalujte si z obchodu Google Play aplikaci Cisco AnyConnect klient. Podle typu vašeho zařízení, vám budou nabídnuty odpovídající verze. Pokud vám bude nabídnuto více verzí, použijte tu, která nevyžaduje root zařízení.

[editovat] Vytvoření dočasného připojení

Po spuštění klienta zvolte položku Add New VPN Connection.... Do pole Server Address zadejte vpn.zcu.cz. Ostatní pole nechte beze změny. Stisknutím tlačítka Done vytvoříte nové připojení.

Anyconnect tablet honeycomb create connection.png

[editovat] Připojení

Nyní se můžete připojit. Klepnutím na jméno právě vytvořeného připojení vpn.zcu.cz vyvoláte přihlašovací dialog. Po akceptaci certifikátu VPN koncentrátoru zadejte do pole Username své Orion jméno a do pole Password své heslo. Stisknutím OK se připojíte a zobrazí se vám uvítací zpráva, kterou akceptujte stisknutím tlačítka Accept.

Anyconnect tablet honeycomb connection.png

[editovat] Zrušení dočasného připojení

Po prvním připojení ke službě VPN se vám automaticky vytvoří profil se jménem ZCU VPN, který nelze smazat. Dočasné připojení s názvem vpn.zcu.cz proto můžete bez obav smazat podržením prstu a výběrem Delete connection z kontextové nabídky.

Anyconnect tablet honeycomb delete connection.png

[editovat] Odpojení

Od služby VPN se odpojíte klepnutím na zaškrtávací tlačítko vedle názvu aplikace.

Anyconnect tablet honeycomb disconnect.png

Osobní nástroje
Jmenné prostory

Varianty
Zobrazení
Akce
Kdo jsem
Navigace
Často hledaná témata
Nástroje