VPN/AnyConnect/WindowsMobile6 Orion

Z Support
< VPN(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
m (Instalace)
m (Instalace)
 
(Nejsou zobrazeny 4 mezilehlé verze od 1 uživatele.)
Řádka 1: Řádka 1:
 
__NOTOC__
 
__NOTOC__
Funkce Cisco AnyConnect Secure Mobility klienta byla ověřena pro mobilní telefon HTC Diamond.
+
Nakopírujte do vašeho zařízení certifikát certifikační autority [http://crl.zcu.cz/crl/ZCUrootCA.der ZČU CA] a proveďte jeho instalaci.
  
 
== Instalace ==
 
== Instalace ==
V prohlížeči Internet Explorer zobrazte stránku [http://vpn.zcu.cz http://vpn.zcu.cz], kde Vám systém nabídne k instalaci vhodnou verzi VPN klienta). Po instalaci je potřeba mobilní zařízení restartovat.
+
V prohlížeči Internet Explorer zobrazte stránku [https://vpn.zcu.cz https://vpn.zcu.cz] a zadejte do pole '''Login''' své Orion jméno a do pole '''Password''' své heslo. Stisknutím '''Login''' se připojíte a zobrazí se vám uvítací zpráva, kterou akceptujte stisknutím tlačítka '''Continue'''. Pokud se neprovede automatická instalace, vyberte na stránce odkaz '''Windows Mobile 5/6 - ARMv4''' a poté proveďte instalaci staženého souboru. Po instalaci je potřeba mobilní zařízení restartovat.
 
+
* Pokud vaše zařízení neobsahuje prohlížeč Internet Explorer, můžete Cisco AnyConnect klienta do systému Windows Mobile nainstalovat ručně z [http://www.download.zcu.cz/secure/software/ruzne/vpn/anyconnect-wince.cab CAB balíku] nebo přes [http://www.download.zcu.cz/secure/software/ruzne/vpn/anyconnect-wince.cab MSI soubor] prostřednictvím programu Active Sync.
Pokud vaše zařízení neobsahuje prohlížeč Internet Explorer, můžete Cisco AnyConnect klienta do systému Windows Mobile nainstalovat ručně z [http://www.download.zcu.cz/secure/software/ruzne/vpn/anyconnect-wince.cab CAB balíku] nebo přes [http://www.download.zcu.cz/secure/software/ruzne/vpn/anyconnect-wince.cab MSI soubor] prostřednictvím programu Active Sync.
+
  
 
[[Soubor:anyconnect_windowsmobile6_install.png]]
 
[[Soubor:anyconnect_windowsmobile6_install.png]]

Aktuální verze z 15:02, 21 duben 2020

Nakopírujte do vašeho zařízení certifikát certifikační autority ZČU CA a proveďte jeho instalaci.

[editovat] Instalace

V prohlížeči Internet Explorer zobrazte stránku https://vpn.zcu.cz a zadejte do pole Login své Orion jméno a do pole Password své heslo. Stisknutím Login se připojíte a zobrazí se vám uvítací zpráva, kterou akceptujte stisknutím tlačítka Continue. Pokud se neprovede automatická instalace, vyberte na stránce odkaz Windows Mobile 5/6 - ARMv4 a poté proveďte instalaci staženého souboru. Po instalaci je potřeba mobilní zařízení restartovat.

  • Pokud vaše zařízení neobsahuje prohlížeč Internet Explorer, můžete Cisco AnyConnect klienta do systému Windows Mobile nainstalovat ručně z CAB balíku nebo přes MSI soubor prostřednictvím programu Active Sync.

Anyconnect windowsmobile6 install.png

[editovat] Připojení

Po restartu mobilního zařízení se můžete připojit. Spusťte program Cisco AnyConnect a do pole Username zadejte své Orion jméno a do pole Password své heslo. Stisknutím tlačítka Connect se připojíte a zobrazí se vám uvítací zpráva, kterou akceptujte stisknutím tlačítka Accept.

Anyconnect windowsmobile6 connection.png

[editovat] Odpojení

Od služby VPN se odpojíte opětovným spuštěním proramu Cisco AnyConnect a klepnutím na tlačítko Disconnect.

Anyconnect windowsmobile6 disconnect.png

Osobní nástroje
Jmenné prostory

Varianty
Zobrazení
Akce
Kdo jsem
Navigace
Často hledaná témata
Nástroje