Vrácení JIS karty

Z Support
Přejít na: navigace, hledání

Pro vrácení JIS karty musíte mít vyplněný formulář vypořádání závazků studenta nebo hosta vůči ZČU případně vypořádání závazků zaměstnance vůči ZČU a vypořádané závazky v Menze v Univerzitní knihovně. Pokud nemáte žádné závazky ani v Menze ani v Univerzitní knihovně není potřeba mít na formuláři Potvrzení o vypořádání závazků razítka z těchto institucí. V případě přerušení studia Vám bude Jis karta po potvrzení vypořádání závazků ponechána. Doporučujeme nastavit si změnu hesla na dálku.

Campus-bory2.jpg


Ukončil jsem studium, ale dál studuji na jiné fakultě, případně jiný obor - musím kartu vrátit?

Ne, karta je Vaším studijním průkazem po celou dobu Vašeho studia. Pokud bude studijní oddělení vyžadovat potvrzení na formulář vypořádání závazků studenta nebo hosta vůči ZČU, dostavte se na HelpDesk a dostanete potvrzení s poznámkou o ponechání karty.


Končím bakalářské studium a od září budu studovat navazující magisterské - musím kartu vrátit?

Doporučujeme počkat na vyjádření fakulty o výsledku přijímacího řízení. Pokud se stanete studenty navazujícího, nemusíte kartu vracet. Pokud se jimi nestanete, řiďte se podle postupu pro vrácení karty.


Končím studium, ale kartu jsem ztratil:

Dostavíte se na HelpDesk, kde nahlásíte ztrátu karty, pak budete muset na místě vyplnit formulář o ztrátě karty a na základě tohoto formuláře Vám v menze a knihovně potvrdí formulář vypořádání závazků studenta nebo hosta vůči ZČU. Pokud nemáte žádné závazky ani v Menze ani v Univerzitní knihovně není potřeba mít na formuláři Potvrzení o vypořádání závazků razítka z těchto institucí.


JISka.jpg
Osobní nástroje
Jmenné prostory

Varianty
Zobrazení
Akce
Kdo jsem
Navigace
Často hledaná témata
Nástroje