Aktuality:Hromadné výdeje pro první ročníky

Z Support
Přejít na: navigace, hledání

Vážení nově nastupující studenti, od pondělí 14.9.2020 začínají hromadné výdeje karet pro všechny studenty prvních ročníků (včetně navazujících studentů).

Výdeje budou probíhat po - pá, v čase od 09:00 do 16:30, a budou trvat do 2.10.2020. Všechny podrobnosti se dozvíte na letáku zde.

Z adresy Univerzitní 20, nelze do budovy přímo vstoupit. Vstoupit je nutné přes hlavní vchod do Fakulty strojní, následně zabočte vpravo 
a pokračujte rovně asi 150m, až dojdete k prosklenému můstku, projděte můstkem a zde již uvidíte HelpDesk a výdej karet v místnosti UI203.
Opatření:
  • Chceme Vás poprosit, aby jste k vyzvednutí Váší nové karty využili také odpoledních hodin, můžete tak pomoci snížit dobu čekání.
  • Vezměte si prosím s sebou roušku.
  • Čekáte-li ve frontě, udržujte rozumné odstupy.
  • Využijte dezinfekčních prostředků dostupných v nástěnných dávkovačích a stojanech.


Než se k nám vydáte:
  • Zkontrolujte si prosím na webu https://jis.zcu.cz, že je karta ve stavu "karta připravena k výdeji".
  • Pokud by konkrétně Vaše jis karta, nebyla ještě připravena, pro kartu se nevydávejte a dle poznámky ve zjištěném stavu žádosti proveďte nápravu.

Nejčastější příčiny: nekvalitní fotografie; platba nedorazila; zaslaná částka nesouhlasí se zvoleným typem jis karty; titul uvedený v žádosti nebyl nahlášený na studijním oddělení.

  • V případě nejasností, kontaktujte prosím pracoviště HelpDesku: operator@service.zcu.cz, tel. +420 377 63 8888,

v emailu prosím uveďte údaj, podle kterého budeme schopni dohledat žádost o kartu - osobní číslo studenta nebo rodné číslo.

Osobní nástroje
Jmenné prostory

Varianty
Zobrazení
Akce
Kdo jsem
Navigace
Často hledaná témata
Nástroje