Jak nás najdete

Z Support
Přejít na: navigace, hledání

Centrum informatizace a výpočetní techniky se nachází v areálu Západočeské univerzity v Plzni v městské části Bory na adrese Univerzitní 22.

Mapa boryHD civenka.png

Obsah

Sídlo CIV a hlavní pracoviště HelpDesk Bory

Na našem centrálním pracovišti vyřidíte veškeré uživatelské požadavky. Na stejné adrese sídlí vedení CIV a většina oddělení.

Cesta areálem ZČU

Vejděte hlavním vchodem do budovy Fakulty strojní, hned za vrátnicí zabočte vpravo a pokračujte asi 150m stále rovně až projdete zaskleným nadzemním mostem do budovy UI. Pak přijdete přímo k pracovišti HelpDesku. Kancelář vedení CIV je v téže budově o patro níže, ostatní oddělení jsou ve vyšších patrech budovy.

Cesta z vlakového nádraží

Z vlakového nádraží nastupte na městskou hromadnou dopravu, tj. na tramvaj č.1. (směr Bolevec) nebo č.2. (směr Skvrňany) a jeďte do zastávky Solní ulice. Zde přejdete vlevo do asi 50m vzdálené přestupní stanice Sady pětatřicátníků a nastupte do tramvaje č.4 směr Bory, kterou dojedete do konečné stanice. Přejdete na nedalekou zastávku MHD a nastoupíte do autobusu č.30 nebo č.24, který vás doveze k nám, výstupní zastávka je Západočeská univerzita.

Cesta z autobusového nádraží

Z autobusového nádraží nastoupíte do autobusu č.41 a dojedete do zastávky Sady pětatřicátníků, zde přestoupíte na tramvajovou linku č.4 směr Bory a dojedete na konečnou zastávku. Přejdete na nedalekou zastávku MHD a nastoupíte do autobusu č.30 nebo č.24, který vás doveze k nám. Výstupní zastávka je Západočeská univerzita.

Cesta autem od dálnice D5

Vyjeďte na výjezdu 80, dojedete přímo k areálu univerzity.

Pěšky z konečné stanice tramvaje č.4

Podle mapky zde. Vystoupíte na konečné tramvaje č.4. a vydáte se směrem do Kaplířovy ulice, půjdete po pravé straně pořád rovně až přejdete lávku pro pěší a vejdete do areálu ZČU. Pěší cesta trvá asi deset minut.

Přístup pro zásobování

je ze zadní části univerzitního areálu, z ulice U letiště, viz. mapa. U závory je třeba zavolat komunikátorem vrátnici a nechat si otevřít.

Pracoviště HelpDesk Jungmannova

Toto odloučené pracoviště se nachází v centru města v Jungmannově ulici 1/153, naproti Studijní a vědecké knihovně Plzeňského kraje. HelpDesk sídlí v 1.patře v místnosti JJ 108. Foto budovy

Cesta z vlakového nádraží

Z vlakového nádraží nastupte na městskou hromadnou dopravu, tj. na trolejbus č.11, č.15 nebo č.16 a jeďte do zastávky Mrakodrap. Pokračujte pěšky na nejbližší roh - křižovatka s Jungmannovou ulicí (semafor, na rohu je květinářství), zde zahnete doprava a půjdete po pravé straně až do žluté budovy ZČU na dalším rohu (křižovatka u Hotelu Slovan).

Cesta z autobusového nádraží

Nastoupíte do autobusu č.41 směr Vinice a pojedete pouze jednu zastávku do stanice Divadlo J.K.Tyla. Přejdete Klatovskou třídu (jezdí po ní tramvaj) a půjdete podél Smetanových sadů až k Hotelu Slovan (na úrovni asi poloviny parku) na křižovatce s Jungmannovou ulicí. Přímo na protější straně vstupte do žluté budovy na rohu (mapa).

Jízdní řády a další odkazy

Najděte si spojení:

Osobní nástroje
Jmenné prostory

Varianty
Zobrazení
Akce
Kdo jsem
Navigace
Často hledaná témata
Nástroje