Remote IPv6/Router/Cisco RV220W

Z Support
Přejít na: navigace, hledání
Nepodporované zařízení
Zařízení podporuje pouze automatické 6to4 tunely a proto nebude v síti WEBnet podporováno.


Obsah

Počáteční konfigurace

Po prvním přihlášení s přednastaveným přihlašovacím jménem cisco a heslem cisco se zobrazí základní průvodce, který pomůže s konfigurací internetového připojení, nastavením bezdrátové sítě a samozřejmě změnou standardního hesla.

Cisco-inicializace.png

Konfigurace IPSec VPN

Konfigurace připojení k VPN koncentrátoru Cisco ASA probíhá ve dvou krocích na záložce VPN > Advanced VPN Setup. Nejdříve je potřeba nakonfigurovat parametry protokolu IKE na záložce IKE Policy Table a vyplnit položky přidělené jméno a heslo tunelu. Poté je potřeba nastavit přidělený adresní rozsah a masku sítě na záložce VPN Policy Table.

Cisco-vpn.png

Konfigurace protokolu IPv6

Router Cisco RV220W podporuje pouze 6to4 tunely.

Nejdříve je potřeba zapnout podporu protokolu IPv6 pro celý router na záložce Networking > IPv6 > IP Mode. Ohlašování routeru pro koncové stanice pomocí multicastu se musí povolit na záložce Networking > IPv6 > Router Advertisement. Speciální 6to4 IPv6 prefixy budou také inzerovány koncovým stanicím, ale je potřeba tuto vlastnost zapnout na záložce Networking > IPv6 > Advertisement Prefixes. Celý proces vytváření 6to4 tunelu se spustí zatržením volby Enable na záložce Networking > IPv6 > Tunneling.

Cisco-ipv6.png

Osobní nástroje
Jmenné prostory

Varianty
Zobrazení
Akce
Kdo jsem
Navigace
Často hledaná témata
Nástroje