Jak nás najdete

Z Support
Přejít na: navigace, hledání

Centrum informatizace a výpočetní techniky se nachází v areálu Západočeské univerzity v Plzni v městské části Bory na adrese Univerzitní 22. V komplexu naleznete Rektorát, Fakultu strojní, Fakultu aplikovaných věd, Fakultu elektrotechnickou a Ústav umění a designu.

Bory.jpg

Hlavní pracoviště HelpDesk Bory


Na našem centrálním pracovišti vyřidíte veškeré požadavky.


Vejděte hlavním vchodem do budovy Fakulty aplikovaných věd a Fakulty strojní, hned za vrátnicí zabočte vpravo a pokračujte asi 150m stále rovně až projdete zaskleným nadzemním mostem do budovy UI.

  • Cesta z vlakového nádraží - z vlakového nádraží nastupte na městskou hromadnou dopravu, tj. na tramvaj č.1. (směr Bolevec) nebo č.2. (směr Skvrňany) a jeďte do zastávky Solní ulice. Zde přejdete vlevo do asi 50m vzdálené přestupní stanice Sady pětatřicátníků a nastupte do tramvaje č.4 směr Bory, kterou dojedete do koněčné stanice. Přejdete na nedalekou zastávkuMHD a nastoupíte do autobusu č.30 nebo č.24, který vás doveze k nám, výstupní zastávka je Západočeská univerzita.
  • Cesta autem od Prahy po dálnici D5 - Vyjeďte na výjezdu 89, klikněte pro mapu.,nebo sjeďte již na exitu E67 Ejpovice, pokračujte po Rokycanské ulici a jeďte směr Bory.
  • Pěšky z konečné stanice č.4. Vystoupíte na konečné tramvaje č.4. a vydáte se směrem do Kaplířovy ulice, půjdete po pravé straně pořád rovně až přejdete pěšší lávku a vejdete do areálu ZČU
  • Přístup pro zásobování je ze zadní části univerzitního areálu, přístup je z ulice U letiště, viz. mapa


Zastávkové jízdní řády - Plzeňské městské dopravní podniky

Najděte si spojení - České dráhy


Pracoviště HelpDesk Husova

Toto odloučené pracoviště se nachází v centru města v Husově ulici č.11, naproti České národní bance. Sídlo zde má Fakulta ekonomická. HelpDesk sídlí ve 3.patře v místnosti HJ306. Foto budovy

  • Cesta z vlakového nádraží - z vlakového nádraží nastupte na městskou hromadnou dopravu, tj. na tramvaj č.1 nebo č.2. a jeďte do zastávky Solní ulice. Zde přejdete vlevo do asi 50m vzdálené přestupní stanice Sady pětatřicátníků
  • Cesta z autobusového nádraží - nastouíte do autobusu č.41 směr Vinice a pojedete pouze jednu zastávku do stanice Divadlo J.K.Tyla.

Pracoviště HelpDesk Klatovská

Na adrese Klatovská 51, najdete naše třetí pracoviště v místnosti KL204b. Foto budovy

  • Cesta z vlakového nádraží - z vlakového nádraží nastupte na městskou hromadnou dopravu, tj. na tramvaj č.1 nebo č.2. a jeďte do zastávky Solní ulice. Zde přejdete vlevo do asi 50m vzdálené přestupní stanice Sady pětatřicátníků a nastoupíte do tramvaje č.4 směr Bory. Výstupní zastávka je Chodské náměstí.
  • Cesta z autobusového nádraží - z autobusového nádraží nastoupíte do autobusu č.41 a dojedete do zastávky Sady pětatřicátníků, zde přestoupíte na tramvajovou linku č.4 směr Bory. Výstupní zastávka je Chodské náměstí. Zde přejdete na levou stranu a dáte se podél Klatovské ulice asi 100m směrem Bory.
Osobní nástroje
Jmenné prostory

Varianty
Zobrazení
Akce
Kdo jsem
Navigace
Často hledaná témata
Nástroje